Polecamy
Sarah Skumanov 11,00 PLN 25,00 PLN

Manga dostępna jest na polskim rynku od drugiej połowy lat 90. ubiegłego wieku. Obecnie wydawcy mangi w... więcej >

Targi na dworcu Wrocław Główny

Data dodania: 26.11.2013

Targi na dworcu Wrocław Główny

Znamy już pełen program 22. edycji Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Od 5 do 8 grudnia Dworzec Wrocław Główny zamieni się w ogromną przestrzeń wypełnioną książkami. Spotkania z autorami, rozstrzygnięcie konkursu na Pióro Fredry, wykłady, dyskusje, wystawy, prezentacje, czytanie w ciemności i specjalne atrakcje dla dzieci to tylko część bogatego programu największego święta książki na Dolnym Śląsku.

22. edycja Wrocławskich Targów Dobrych Książek (wcześniej Wrocławskich Promocji Dobrych Książek) będzie wyjątkowa. Po raz pierwszy w historii WTDK spotkania z książką odbywać się będą na dworcu.

Niezwykle cieszymy się, że na dworcu Wrocław Główny odbywa się coraz więcej imprez kulturalnych. Wrocławskie Targi Dobrych Książek wpisują się w naszą wizję dworca jako miejsca, gdzie nie tylko kupujemy bilet, ale do którego zapraszamy wrocławian i podróżnych na interesujące wydarzenia kulturalne - mówi Jarosław Bator, Dyrektor Zarządzający Pionem Nieruchomości PKP S.A.

To jedyne targi w Polsce, które wejdą w przestrzeń dworca - miejsca spotkań, podróży, tym razem również pachnących drukiem wypraw w świat wyobraźni i literackiej rzeczywistości.

W trakcie tegorocznej edycji Targów będzie można spotkać się m.in. z Olgą Tokarczuk, Jerzym Skoczylasem, Karolem Maliszewskim, Elżbietą Baniewicz, ks. Adamem Bonieckim, Karolem Modzalewskim, Grzegorzem Jankowiczem, Januszem Majewskim, Markiem Zegańczykiem czy Katarzyną Gubałą, a swoje książki podpiszą między innymi Tomasz Sekielski, Mariola Pryzwan, Jan Miodek i Katarzyna Maicher. Na dworcu polską premierę będzie miała również nowa książka J.K. Rowling pt. Wołanie kukułki, wydana pod pseudonimem Robert Galbraith.

Więcej informacji na wpdk.pl

Źródło: Rynek Książki


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP