Polecamy
14,50 PLN

Koronawirus opanował cały świat. Również Polska się z nim zmaga. Czy koronawirus może być... więcej >

Przecinek i Kropka 2013

Data dodania: 14.01.2014

Przecinek i Kropka 2013

Wydawcy mogą już zgłaszać swoje publikacje do kolejnej edycji konkursu Empiku na Najlepszą Książkę Dziecięcą „Przecinek i Kropka”. Konkurs jest elementem akcji edukacyjnej Empiku „Przecinek i Kropka,” której celem jest promocja czytelnictwa wśród dzieci w wieku 5-8 lat.

Celem Konkursu jest wyłonienie i promocja najbardziej wartościowej i najpiękniej wydanej książki dla dzieci w wieku 5-8 lat. Ze wszystkich tytułów zgłoszonych do 14 lutego br. jury wytypuje 10 najlepszych publikacji a wyboru zwycięzcy (z grona nominacji) dokonają odbiorcy w głosowaniu internetowym. Preselekcja dokonywana przez grono ekspertów i ostateczny wybór zwycięzcy bezpośrednio przez czytelników gwarantują najbardziej rzetelny, obiektywny werdykt. Najlepszą Książkę Dziecięcą „Przecinek i Kropka” 2013 poznamy 22 maja podczas Warszawskich Targów Książki - czytamy w komunikacie organizatora konkursu.

Wydawca oraz autorzy zwycięskiego tytułu otrzymają od Empiku specjalną nagrodę. To zakrojona na szeroką skalę promocja książki - laureata konkursu: Empik będzie go rekomendować, polecać czytelnikom jako najlepszą książkę dla dzieci na polskim rynku. Promocja będzie prowadzona zarówno w salonach Empik, jak i na www.empik.com i na stronie www.przecinekikropka.pl a także przez stronę fanowską Empiku oraz „Przecinek i Kropka” na Facebooku.

Wydawcy zainteresowani zgłoszeniem swoich publikacji do konkursu, proszeni są o kontakt z firmą Empik: przecinekikropka@empik.com; tel. (22) 551-32-77, 551-31-05, 551-30-89.

Źródło: Rynek Książki


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP