Polecamy
99,00 PLN

  Laureat Nagrody Naukowej SBP im. Adama Łysakowskiego za rok 2019 Normal 0... więcej >

12 stycznia graliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Autor: Biblioteka: Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna im. Leona Kruczkowskiego w Wieluniu Województwo: łódzkie
Data dodania: 20.01.2014

Już po raz trzeci Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wieluniu włączyła się w świąteczne granie. 12 stycznia 2014 roku w godzinach 11.00 – 14.00 zakamarki wieluńskiej książnicy były dostępne dla licznie odwiedzających Bibliotekę.

Bibliotekarze przygotowali liczne niespodzianki i atrakcje. Najmłodsi pod czujnym okiem Barbary Stępień – kierownika Filii dla Dzieci oglądali bajki oraz ujawniali swoje talenty plastyczne.

Przybyłych do książnicy witała z otwartymi ramionami dyrektor placówki Iwona Podeszwa.

W czasie zwiedzania, goście mogli obejrzeć najstarsze wydawnictwa, a także odwiedzić na co dzień niedostępne zakamarki Biblioteki. Sporym zainteresowaniem cieszyły się również komputery

z dostępem do Internetu, pozyskane przez MiGBP w Wieluniu w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Zdziwienie wśród zwiedzających budził ogrom księgozbioru. Z zainteresowaniem wszyscy goście przyglądali się schodołazowi, urządzeniu do transportu osób niepełnosprawnych.

12 stycznia wieluńska książnica stała się również przystanią dla nieco zziębniętych wolontariuszy, którzy mogli się napić herbaty i posilić słodkościami. W trakcie zwiedzania czytelnicy obejrzeli kroniki dokumentujące działalności MiGBP w Wieluniu. Ciekawą propozycją okazała się również szklana kula, do której odwiedzający Bibliotekę wrzucali swoje propozycje na atrakcyjne działania placówki. Do zobaczenia za rok!

 

 

 
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP