Polecamy
37,00 PLN

W kolejnym piętnastym tomiku serii „Bibliotekarze Polscy we Wspomnieniach... więcej >

E-Book Roku 2013

Data dodania: 03.02.2014

E-Book Roku 2013

Konkurs E-book Roku 2013 wystartował! Do 28 lutego można zgłaszać swoje propozycje. Konkurs ma za zadanie wyłonienie najlepszych e-booków, które zostały opublikowane w 2013 roku.

Zgłosić publikację może autor, wydawca lub osoba, mająca upoważnienie wydawnictwa/autora. Nowość polega na tym, że profesjonalne jury (złożone z literaturoznawców, pisarzy i księgarzy) wybierze najlepsze ebooki w kategoriach: Najlepsza Fabuła Roku 2013, Najlepszy Poradnik Roku 2013, Najlepszy Self-pub Roku 2013. Ale to od Was, czytelników, będzie zależała decyzja, który ebook spośród wszystkich zgłoszonych otrzyma tytuł Ebooka Roku 2013! Na ulubione książki elektroniczne będziemy mogli głosować przez cały marzec 2014. Wybierzmy najlepszych!

W konkursie mogą wziąć udział ebooki, zgłoszone przez autorów, wydawnictwo lub osobę, posiadającą stosowne upoważnienie. Osoba zgłaszająca publikacje może zgłosić maksymalnie trzy ebooki - po jednym do każdej z kategorii konkursowych. Zgłoszenia należy wysyłać na adres info@ebookroku.pl - czekamy na nie do 28 lutego. Wcześniej prosimy zapoznać się na stronie ebookroku.pl z regulaminem konkursu i zasadami zgłaszania książek. Zachęcamy również do zapoznania się na stronie z ebookami, które zostały już zgłoszone do konkursu.

Źródło: Portal księgarski


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP