Polecamy
Katarzyna Slany 36,00 PLN

Monografia zatytułowana "Śmierć w literaturze dziecięcej i młodzieżowej" poświęcona została... więcej >

TechKluby

Data dodania: 04.02.2014

TechKluby

TechKluby to nowa formuła, która przywędrowała do nas zza oceanu. Teraz ty możesz wziąć udział w tej wyjątkowej inicjatywie. Sprawdź, czy w twoim mieście też działa TechKlub. Przyjdź i zostań liderem technologii w swojej społeczności.

Dołącz do spotkań TechKlubu w twoim mieście i sam kształtuj nową inicjatywę, która od lat z powodzeniem działa w Stanach Zjednoczonych. Wybieraj tematy kolejnych spotkań, bierz udział w spotkaniach z ekspertami nowych technologii z kraju i zagranicy. Wreszcie - wypracuj nowe narzędzia technologiczne, które będą mogło zostać sfinansowane w ramach programu Nowe Technologie Lokalnie!

Co to są TechKluby?

Sieć TechKlubów to nowa inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pn. „Nowe Technologie Lokalnie” realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Kraków, Gdynia, Wrocław, Poznań, Toruń, Olsztyn, Rzeszów, Biała Podlaska - to miasta, w których od lutego co miesiąc odbywać się będą spotkania przedstawicieli organizacji pozarządowych.

NGOsy, jak również przedstawiciele lokalnego biznesu, samorządu czy świata nauki pod okiem Lidera TechKlubu rozmawiać będą na temat technologii i tego jak można je wykorzystywać, aby praca we własnej organizacji stawała się lepsza i wydajniejsza.

Podstawą TechKlubów jest wzajemna inspiracja i współpraca ich uczestników. Wierzymy, że działalność TechKlubów przyczyni się do szerokiego propagowania i wykorzystania nowych technologii dla sprawniejszego funkcjonowania organizacji i lokalnych społeczności - tłumaczy sens działania TechKlubów Radosław Jasiński Dyrektor Programowy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

TechKluby organizowane w ramach programu NTL kładą szczególny nacisk na działania networkingowe oraz pracę w ramach prezentacji tematycznych.

Jak, gdzie, kiedy?

Dzięki staraniom Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach programu Nowe Technologie Lokalnie TechKluby już wkrótce rozpoczną działalność w Krakowie, Gdyni, Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu, Olsztynie, Rzeszowie, Białej Podlaskiej.

Planujemy ruszyć we wszystkich miastach jednocześnie. Działalność zainaugurujemy 5 lutego wideokonferencją z udziałem naszych partnerów z USA. Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w TechKlubach - zapewnia Prezes FRSI Rafał Kramza.

A jak dołączyć? Zapraszamy na stronę KLIKNIJ TU, gdzie znajdziecie adresy i kontakty do wszystkich lokalnych liderów programu TechKlubów. Poniżej znajdziesz listę liderów TechKlubów w poszczególnych miastach. Kontaktując się z nimi możesz dowiedzieć się o szczegóły uczestnictwa w spotkanich w twoim mieście.

Źródło: ngo.pl


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP