Polecamy
Hanna Łaskarzewska 35,00 PLN

Celem publikacji jest przedstawienie czołowych postaci, które tworzyły organizację... więcej >

„Ludzie i ich pasje” - Krzysztof Dudek

Autor: Biblioteka: Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna im. Leona Kruczkowskiego w Wieluniu Województwo: łódzkie
Data dodania: 10.03.2014

6 marca 2014 r. w wypełnionej po brzegi czytelni Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Wieluniu odbyło się kolejne spotkanie zatytułowane „Ludzie i ich pasje”. Gościem cyklu organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Wielunia i miejską książnicę był Krzysztof Dudek – wielunianin, dyrektor Narodowego Centrum Kultury.

W czytelni MiGBP w Wieluniu spotkali się stali bywalcy bibliotecznych imprez oraz rodzina i przyjaciele znakomitego gościa. Nie zabrakło chwil wspomnień z lat szkolnych i studenckich. Publiczność zgromadzona w miejskiej książnicy zadawała pytania dotyczące pracy zawodowej dyrektora Krzysztofa Dudka oraz jego zainteresowań i pasji.

Podczas spotkania jego bohater zaprezentował ostatnie produkcje Narodowego Centrum Kultury: spoty i teledyski promujące ważne wydarzenia historyczne w Polsce. Burmistrz Wielunia Janusz Antczak podkreślił w swoim wystąpieniu ogromne zasługi znakomitego gościa i kierowanej przez niego instytucji w zakresie wspierania Gminy Wieluń w różnego rodzaju przedsięwzięciach kulturalnych.

Autor zdjęć : Zbyszek Rybczyński

Dziękujemy za udostępnienie zdjęć!

 


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP