Polecamy
25,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

Zawód: bibliotekarz. Lubię to! - patronat SBP

Data dodania: 25.03.2014

Zawód: bibliotekarz. Lubię to! - patronat SBP

Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie organizuje bezpłatne spotkanie dla osób pracujących w zawodzie bibliotekarza. Wydarzenie odbędzie się 8 maja 2014 roku w godzinach od 16.00 do 20.00 w Czytelni Głównej Biblioteki Uniwersytetu Pedagogicznego przy ul. Podchorążych 2 w Krakowie.

Celem przedsięwzięcia jest łamanie powszechnie panujących utartych schematów odnoszących się do zawodu bibliotekarza. Podczas spotkań kładziemy nacisk na relacje użytkownik/klient - bibliotekarz w zakresie komunikacji interpersonalnej, wzmacniania poczucia własnej wartości oraz umiejętności radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Istotą wykładów jest rozwój osobisty, szkolenie wysokiej samooceny, a także integracja środowiska bibliotekarzy.

Uczestnictwo w projekcie daje możliwość wykorzystania nabytych umiejętności w pracy zawodowej, a także w życiu osobistym. Pozyskana wiedza może stać się źródłem zmiany stereotypów myślowych, świadomego istnienia i kierowania własnym życiem.

Wydarzenie objął swoim patronatem Zarząd Główny Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich.

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich z radością obejmie patronatem medialnym przedsięwzięcie pt.: „Zawód: bibliotekarz. Lubię to!”, organizowane w dn. 8 maja 2014 r. przez Bibliotekę Główną Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Patronat przyjmujemy jako dowód szczególnego wyróżnienia, gdyż jest on świadectwem obecności Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich tam, gdzie promuje się zawód bibliotekarza. Jestem przekonana, że Państwa projekt okaże się dużym sukcesem.

Z poważaniem

Elżbieta Stefańczyk
Przewodnicząca
Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP