Polecamy
46,00 PLN 62,00 PLN

Przez warsztaty pracy z książką rozumiemy aktywne spotkania ludzi z literaturą, a jednocześnie ze... więcej >

"Andy" słuchowiskow Centrum JNJ

Autor: Biblioteka: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy Województwo: mazowieckie
Data dodania: 09.04.2014

Słuchowisko "Andy" zdobyło główną nagrodę w kategorii radio fiction na prestiżowym Prix Europa 2013 - największym i najważniejszym europejskim festiwalu trzech mediów: telewizji, radia i Internetu, odbywającym się od 1987 roku w Berlinie.
"Andy" autorstwa i w reżyserii Krzysztofa Czeczota to zapis szaleństwa, w jakie popada tytułowy bohater, młody realizator dźwięku (w tej roli Adam Woronowicz). Pewnego dnia Andrzej staje się innym człowiekiem - nie ma już dawnego Andrzeja. Jest Andy, który nie oddziela rzeczywistości "tu i teraz" od fikcji seriali oraz słuchowisk. Autor scenariusza korzysta z rozmaitych gatunków: przypowieści filozoficznej, kryminału, powieści obyczajowej.

 

W najbliższy czwartek 10 kwietnia o godzinie 18:00 będzie możliwość spotkania z Krzysztofem Czeczotem- reżyserem słuchowiska „Andy” i  Januszem Kukułą - dyrektorem Teatru Polskiego Radia. Po emisji słuchowiska zapraszamy do dyskusji.. Wydarzenie to  odbędzie się  w Centrum Informacji im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego ul. Czerniakowska 178a. Wstęp wolny.Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP