Polecamy
Ewelina Palian-Kobiela 35,00 PLN

1024x768 Normal 0 21 false false false... więcej >

Moja ulubiona księgarnia

Data dodania: 24.04.2014

Moja ulubiona księgarnia

Obchodzony 23 kwietnia Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich od niemal 90 lat jest okazją do wzmożonej popularyzacji czytelnictwa i przypominania o znaczeniu książek i poszanowaniu praw własności intelektualnej i praw autorskich.

Z okazji tego międzynarodowego święta Polska Izba Książki zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficzno-literackim „Moja ulubiona księgarnia”.

Konkurs kierujemy do osób, które chcą podzielić się z nami magią miejsc, w których zarażają się przyjemnością obcowania z książkami oraz w których znajdują zaangażowanie i pomoc w dokonywaniu najlepszych wyborów literackich. Wiele księgarń organizuje ciekawe wydarzenia kulturalne, warsztaty literackie, konkursy, spotkania autorskie, a nawet festiwale. O ich wyjątkowości stanowi niezwykłe zaangażowanie w kształtowanie właściwych postaw czytelniczych.

Do konkursu należy zgłaszać indywidualne prace wykonane dowolną techniką i w dowolnym formacie (mogą to być zarówno prace plastyczne, jak i prezentacje multimedialne). Prace powinny zawierać co najmniej dwa zdjęcia księgarni oraz pisemne uzasadnienie w dowolnej formie literackiej.

Termin nadsyłania prac: 23 kwietnia - 31 lipca br.

Autorzy trzech najlepszych prac wybranych przez Jury otrzymają nagrody finansowe w wysokości: 3000 – I miejsce, 2000 zł – II miejsce oraz 1000 zł – III miejsce.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Polskiej Izby Książki.


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP