Polecamy
42,00 PLN

Książka dostępna w serwisie IBUK Niezwykle dynamiczny rozwój komputerowych technologii... więcej >

Tydzień Bibliotek 2014 - 8-15 maja

Data dodania: 08.05.2014

Tydzień Bibliotek 2014 - 8-15 maja

8 maja rozpoczyna się Tydzień Bibliotek 2014, który potrwa do 15 maja. Jest to akcja społeczna realizowana przez wszystkie rodzaje bibliotek, szkoły, ale także media, wydawnictwa i samorządy. Głównym celem programu jest promocja czytelnictwa, popularyzacja bibliotek, ich pracy i osiągnięć jako ważnego elementu rozwoju intelektualnego oraz kulturalnego Polaków.

Hasło Tygodnia Bibliotek 2014 - Czytanie łączy pokolenia - nawiązuje do Jubileuszu „650 lat w służbie książki”, który ma miejsce właśnie w tym roku.

Serwis

Z okazji Tygodnia Bibliotek zapraszamy do odwiedzania specjalnie przygotowanego serwisu akcji, w którym można publikować informacje promujące wydarzenia organizowane przez biblioteki i inne instytucje kulturalne.

Konkurs

Zapraszamy także do udziału w konkursie na najlepszą inicjatywę promującą czytelnictwo w Tygodniu Bibliotek 2014. Przedmiotem konkursu jest jedno, wybrane przez instytucję - adresata konkursu najciekawsze wydarzenie organizowane w ramach programu Tydzień Bibliotek.

Adresatami konkursu są biblioteki i ośrodki informacji wszystkich rodzajów działające na terenie Rzeczypospolitej Polskiej finansowane ze środków publicznych i/lub prywatnych (biblioteki: publiczne każdego szczebla samodzielne lub będące częścią innych instytucji kultury, szkolne, pedagogiczne, wyższych uczelni, naukowe, fachowe, specjalne, inne).


Przedsięwzięcie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP