Polecamy
12,50 PLN

Od Redaktora Kwietniowy numer „Bibliotekarza” zawiera teksty nawiązujące do ważnych,... więcej >

II Targi Dziedzictwo, 7-9 października

Data dodania: 01.10.2014

II Targi Dziedzictwo, 7-9 października

Serdecznie zapraszamy na II Targi DZIEDZICTWO które odbędą się w dniach 7-9 października 2014 w Warszawie. Są to branżowe targi wyposażenia i usług dla archiwów, bibliotek i muzeów, które obejmują kompleksowo zagadnienia związane z tą dziedziną i dostarczają fachowej wiedzy w tym obszarze.

Na stoisku Astro Computer (nr 52) zaprezentujemy najnowsze technologie służące digitalizacji zasobów archiwalnych oraz współczesnych. Targi będą okazją do zapoznania się z 2 skanerami z naszej szerokiej oferty tj. A2 Copibook Cobalt HD 600dpi oraz A1 Suprascan Quartz HD 600dpi.

Miło nam poinformować, że targi Dziedzictwo będą również okazją do prezentacji nowego skanera I2S formatu A3 do użytku publicznego (biblioteki, czytelnie, urzędy itp.) oraz w pracowniach reprograficznych o nazwie eScan Open System który wejdzie do sprzedaży na jesieni bieżącego roku.

Na stoisku będzie można zapoznać się z danymi wszystkich modeli I2S od A3 aż po 2xA0 oraz skanerami automatycznymi samodzielnie przewracającymi strony z prędkością dochodzącą do 2800 na godzinę.

Nasi konsultanci z przyjemnością zaprezentują Państwu te urządzenia oraz odpowiedzą na każde Państwa pytanie.

Odwiedzający nasze stoisko będą mieli również okazję zapoznania się z obecnie najbardziej zaawansowanym oprogramowaniem do obróbki obrazów w pracowniach digitalizacyjnych – LIMB.

Targom towarzyszy oczywiście szereg wykładów oraz interesujących wystaw których program możecie Państwo znaleźć na poniższej stronie: http://www.targidziedzictwo.pl/dla-zwiedzajacych/program-targow.html

Wstęp na teren Targów jak i na wszystkie wykłady i prelekcje jest bezpłatny.

Jeśli z jakiś względów nie będziecie mogli Państwo odwiedzić targów, a bylibyście Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o kontakt. Istnieje możliwość dokonania prezentacji wybranych produktów I2S w Państwa lokalizacji.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP