Polecamy
Aleksandra Maria Korczak 29,00 PLN

Praca p. Aleksandry Korczak zachowuje wszystkie rygory naukowości, Autorka operuje dojrzałym warsztatem... więcej >

Dzieci buszują w bibliotece

Data dodania: 07.11.2014

Dzieci buszują w bibliotece

Fundacja Rozwoju Dzieci im. J. A. Komeńskiego zaprasza bibliotekarki i bibliotekarzy z bibliotek uczestniczących w Programie Rozwoju Bibliotek i prowadzących działania dla najmłodszych dzieci, rodziców i opiekunów do udziału w konkursie "Dzieci buszują w bibliotece". Aby wziąć udział w konkursie, należy opisać jedno działanie przeprowadzone w bibliotece i przesłać opis Fundacji Komeńskiego w terminie do 24 listopada 2014 roku.

Zadaniem konkursowym jest opis jednego z zajęć, które prowadzisz dla dzieci, rodziców lub opiekunów w bibliotece. Tematyka zajęć jest dowolna. Opis może zostać przygotowany przez wszystkie osoby, które prowadzą zajęcia.

Nagrody w konkursie to:

  • 5 specjalnych zestawów zawierających m.in. książki, gry, zabawki, audiobooki o wartości co najmniej 1200 zł;
  • 5 specjalnych zestawów zawierających m.in. książki, gry, zabawki, audiobooki o wartości co najmniej 750 zł.

Nagrody zostana przekazane bibliotekom, w których prowadzone są zajęcia. Nagrodzone prace zostaną umieszczone w poradniku on-line promującym działania dla dzieci, rodziców i opiekunów w bibliotekach.

Prace należy przesyłać na adres: fundacjakomenskiego@gmail.com lub pocztą zwykłą na adres Fundacji Rozwoju Dzieci im. J.A. Komeńskiego, ul. Flory 1 m 8, 00-586 Warszawa do dnia 24 listopada 2014 roku (decyduje data wpływu).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 2 grudnia 2014 roku. Informacja o wynikach konkursu zostanie zamieszczona na stronie Fundacji Komeńskiego www.frd.org.pl

Szczegółowe informacje o konkursie wraz z regulaminem znajdują się na stronie Fundacji Rozwoju Dzieci im. J. A. Komeńskiego

Źródło: PRB


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP