Polecamy
45,00 PLN

Monografia odzwierciedla zainteresowania naukowe teoretyków i praktyków, którzy w swojej... więcej >

Spotkanie z Romanem Czejarkiem

Autor: Biblioteka: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łęczycy Województwo: łódzkie
Data dodania: 13.11.2014

Spotkanie, związane było z promocją najnowszej książki p.t.  „Kochane Lato z Radiem”. Podczas spotkania Roman Czejarek opowiadał  o historii tej audycji, o fenomenie najpopularniejszego programu polskiego radia,  o gwiazdach występujących na popularnych plenerowych koncertach, konkursach organizowanych na antenie i na estradzie, przytaczał zabawne sytuacje, ciekawostki i anegdoty.  Ponieważ na spotkaniu byli również młodzi dziennikarz mówił, jak trafił do „Lata z Radiem”, jaką trzeba przejść drogę by stać się znanym dziennikarzem, na czym polega praca w Radiu, Opowiedział też nieco o swoich zainteresowaniach. Pasjonuje się m.in. historią swojego rodzinnego Szczecina, którą opisał w książce „Kolorowy Szczecin”, zbiera też zabytkowe przedwojenne pocztówki z nim związane.

Pan Roman przygotował też małe upominki dla czytelników – można było zdobyć kubki „Lato z Radiem”, wystarczyło odpowiedzieć na pytania związane z tą audycją. Na koniec były kuluarowe rozmowy z gościem i autografy w jego książce.

Spotkanie zrealizowano we współpracy z Instytutem Książki z Krakowa i Wojewódzką Biblioteką Publiczną, im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.
 

DKK w Łęczycy

 Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP