Polecamy
Katarzyna Biernacka-Licznar 25,00 PLN 41,00 PLN

Rozprawa jest pierwszym syntetycznym rozpoznaniem recepcji włoskiej literatury dziecięcej w Polsce. Z... więcej >

Wyprawa do Indii i Nepalu

Autor: Biblioteka: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle Województwo: podkarpackie
Data dodania: 25.11.2014

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle, Jasielskie Stowarzyszenie Podróżników „Za Horyzont”, Stowarzyszenie Niepełnosprawnych i Przyjaciół „Mamy Nadzieję”  zapraszają na spotkanie poświęcone egzotycznej wyprawie do Indii i Nepalu.

O swoich wrażeniach z podróży, życiu, kulturze i zwyczajach Hindusów i Nepalczyków opowie podróżnik Piotr Gogosz.  Będziemy mieli okazję obejrzeć m. in. tzw. Złoty Trójkąt, czyli stolicę Indii New Delhi, Jaipur ze słynnym Pałacem Wiatrów oraz Agrę, z najbardziej znanym pomnikiem miłości - Tadż Mahal. Wysłuchamy również opowieści o rezerwacie Chitwan Park i Dolinie Katmandu, czterodniowym trekkingu  w Himalaje oraz raftingu po  rzece Bhote Khosi.

Piotr Gogosz, jaślanin, podróżnik, posiada tytuł instruktora survivalu. Z zamiłowania sportowiec i podróżnik. Od wielu lat zafascynowany jest Azją. W  2007 roku zorganizował wyprawę do Mongolii. Efektem tej podróży była relacja z podróży, która ukazała się w formie książki „Mongolia - na bezdrożach Gobi”.

Spotkanie z Piotrem Gogoszem odbędzie się 27 listopada 2014 r. o godz. 16.00 w  Czytelni Głównej MBP w Jaśle, ul. Kołłątaja 1.

MBP JasłoPartner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP