Polecamy
31,00 PLN 45,00 PLN

Autorom zebranych w tomie tekstów przyświecał cel przypomnienia wartości, znaczenia i roli... więcej >

IBUK Libra - polecane przez SBP

Data dodania: 26.11.2014

IBUK Libra - polecane przez SBP

Szanowni Państwo!

Biblioteki rozwijają się coraz dynamiczniej, poszukując skutecznych i efektywnych sposobów dotarcia do czytelników. Z badania przeprowadzonego w lutym br. przez Wydawnictwo Naukowe PWN wśród użytkowników serwisu IBUK Libra, udostępnianego m.in. przez biblioteki publiczne, wynika, że 93% ankietowanych postrzega swoje biblioteki jako placówki nowoczesne, idące z duchem czasu i oferujące ciekawe rozwiązania.

Zebrane w badaniu opinie czytelników świadczą również o tym, że wdrażanie nowoczesnych systemów, umożliwiających szybki dostęp do informacji i wiedzy, wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom i potrzebom. Mając na uwadze dobre doświadczenia bibliotek, korzystających z wirtualnej czytelni IBUK Libra oraz fakt, że 98% użytkowników platformy poleciłoby ją znajomym i współpracownikom, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich rekomenduje Państwu to rozwiązanie.

Możliwość urozmaicenia zbiorów bibliotecznych o publikacje elektroniczne najważniejszych polskich wydawców oraz udostępnianie książek w formacie cyfrowym pozwoli dotrzeć do czytelników, którzy cenią tradycyjną literaturę w nowoczesnym wydaniu.

Więcej informacji o IBUK Libra można uzyskać pod adresem: kontakt@libra.ibuk.pl lub na stronie www.libra.ibuk.pl

 

Elżbieta Stefańczyk
Przewodnicząca Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP