Polecamy
Andrzej Buck, Monika Simonjetz, Dawid Kotlarek 35,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

Aktualna oferta szkoleniowa - zapisz się już dziś!

Aktualna oferta szkoleniowa - zapisz się już dziś!

Zachęcamy do skorzystania z oferty warsztatowej, którą przygotowało dla Was Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich:

  • Warsztaty „Prawo autorskie w bibliotece”, 23 listopada 2016 r., Warszawa: mają na celu w obrazowy sposób przedstawić wybrane zagadnienia prawa autorskiego, mogące występować w działalności bibliotecznej, a także omówić problematyczne i niejednoznaczne zagadnienia związane z prawem autorskim.
  • Warsztaty „Prawo pracy dla bibliotekarza”, 24 listopada 2016 r., Warszawa: mają na celu przybliżyć zagadnienia prawa pracy, wyjaśniając przy tym zawiłości i wybrane problemy włącznie z nowelizacjami prawa pracy, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki prawa pracy bibliotekarza.
  • Konferencja „Archiwa muzyczne i spuścizny kompozytorskie w zbiorach bibliotek polskich”, 1-2 grudnia 2016 r., Warszawa: celem Konferencji jest zaprezentowanie wachlarza zagadnień, z jakim spotykają się muzyczni bibliotekarze i archiwiści sprawujący pieczę nad spuściznami muzycznymi.
  • XI Bałtycka Konferencja „Zarządzanie i Organizacja Bibliotek” ph. Multibibliotekarstwo, 11-12 maja 2017 r., Gdańsk: tegorocznym hasłem przewodnim konferencji jest MULTIBIBLIOTEKARSTWO, które, mamy nadzieję, sprowokuje zarówno autorów wystąpień, jak i publiczność, do MULTIrozważań, a więc rozpatrywania biblio-, info- czy neto- przestrzeni w kontekście jej WIELOwymiarowości.

Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś! Dla członków SBP - 10% rabatu. W materiałach znajdziesz aktualne czasopismo wydawane przez SBP.


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP