Polecamy
Aleksandra Maria Korczak 29,00 PLN

Praca p. Aleksandry Korczak zachowuje wszystkie rygory naukowości, Autorka operuje dojrzałym warsztatem... więcej >

Świąteczne przygotowania w Klubie Czytającycg Rodzin MBP w Jaśle

Autor: Biblioteka: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle Województwo: podkarpackie
Data dodania: 19.12.2014

W czwartkowy wieczór 18 grudnia 2014 r. Klub Czytających Rodzin Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle wspólnie przygotowywał się do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Zimowe lektury i różnorodne materiały wciągnęły w wir świątecznych przygotowań zarówno dzieci, jak i dorosłych.

W trakcie zajęć powstały malowane choinki i kolorowe rozetki. Aby ozdoby były niepowtarzalne, ozdobiliśmy je zdjęciami z tegorocznych spotkań Klubu. Nie obyło się też bez tradycyjnego głośnego czytania – skoro nie ma śniegu, postanowiliśmy go przywołać zabawą z wierszem Danuty Wawiłow „Śnieżysko”. Obowiązkowo wszyscy też zaopatrzyli się w Oddziale dla Dzieci w świąteczne lektury. Wypożyczone książki oraz małe świąteczne upominki sprawią, że święta wszystkich Klubowiczów będą prawdziwie rozczytane.

Spotkanie odbyło się w ramach programu „Rodzinne czytanie” i kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”  prowadzonej przez Fundację „ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”, w której Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle uczestniczy realizując akcję „Całe Jasło czyta dzieciom”.Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP