Polecamy
48,00 PLN

    Profesor Jadwiga Kołodziejska (1928-2016) należy do najbardziej znanych... więcej >

O kompetencjach w Bibliotece

Autor: Biblioteka: Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna im. Leona Kruczkowskiego w Wieluniu Województwo: łódzkie
Data dodania: 25.03.2015

20 marca 2015 r. w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Wieluniu miała miejsce debata "Kompetencje przyszłości - jak rozwinąć nasze skrzydła".

W przedsięwzięciu prowadzonym przez socjolog Małgorzatę Suwaj wzięli udział: sekretarz miasta Magdalena Majkowska, radni Rady Miejskiej, dyrektorzy instytucji kultury i placówek oświatowych, prezesi stowarzyszeń, Zarząd Uniwersytetu Trzeciego Wieku, przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miejskiej oraz czytelnicy Biblioteki.
Podczas debaty, jej uczestnicy rozmawiali o kompetencjach ważnych dla rozwoju zarówno osobistego i zawodowego mieszkańców, jak i całej naszej gminy.
Spotkanie w wieluńskiej książnicy było częścią ogólnopolskiego przedsięwzięcia "Narodowy coaching - jak rozwinąć nasze skrzydła?"realizowanego przez Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową i Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Biblioteka w Wieluniu otrzymała zaproszenie do udziału w tej inicjatywie jako jedna z 42 placówek z całej Polski. Wnioski z piątkowej debaty zostaną wykorzystane na kolejnym Kongresie Obywatelskim w październiku  2015 r.

 Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP