Polecamy
Renata Ciesielska-Kruczek 32,00 PLN 38,00 PLN

Autorka publikacji zachęca wszystkich czytelników, naukowców, bibliotekarzy, zapalonych... więcej >

Rodzinny Piknik Biblioteczny w Morzeszczynie

Autor: Biblioteka: Gminna Biblioteka Publiczna w Morzeszczynie Województwo: pomorskie
Data dodania: 04.05.2015

Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Morzeszczynie i Zarząd Stowarzyszenia DRABKA zapraszają wszystkich na RODZINNY PIKNIK BIBLIOTECZNY, który odbędzie się 9 maja br. (sobota) na placu przed morzeszczyńskim Urzędem Gminy. Okazją dla tego wydarzenia jest obchodzony 8 maja Światowy Dzień Bibliotekarza, rozpoczynający się wkrótce XII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek oraz inauguracja lokalnego Stowarzyszenia DRABKA.

Impreza plenerowa rozpocznie się o godz. 12:00, zaś jej zakończenie przewidziane jest na godz. 17:00. Na uczestników imprezy, tych małych i większych, czekać będzie sporo atrakcji, m.in. mobilne Skryptorium Pelplińskie, przedstawienie Młynarze znad Wierzycy w wykonaniu dzieci i młodzieży z Centrum Młodzieżowego STECKA w Nowej Cerkwi, warsztaty artystyczne, konkursy z nagrodami i pyszna grochówka. Przewidziane jest także podziękowanie stałym czytelnikom za ich gorliwość czytelniczą.

Organizatorem wydarzenia są: Gminna Biblioteka Publiczna w Morzeszczynie oraz Stowarzyszenie DRABKA. Partnerami w organizacji wydarzenia są natomiast: Gmina Morzeszczyn, 11 Drużyna Harcerska "Szafirowe Szeregi" im. rtm. Witolda Pieleckiego w Nowej Cerkwi i Centra Młodzieżowe STECKA.Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP