Polecamy
85,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

BIBLIOletnisko w MBP w Jaśle

Autor: Biblioteka: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle Województwo: podkarpackie
Data dodania: 23.06.2015

Chciałbyś przenieść się do krainy pełnej skrzatów i kwiatowych wróżek? Poznać mieszkańców morskich głębin oraz przekonać się jak arcyważne jest rymowanie  
i fantazjowanie.  Nic prostszego! Od 1 lipca Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza do udziału w cyklu zajęć wakacyjnych – BIBLIOletnisko, na który zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat.

Aktywny wypoczynek wypełniony głośnym czytaniem, dobrą zabawą i zdobywaniem wiedzy to jest to, czego podczas naszych wspólnych zajęć będzie co niemiara!

Czy litery to dobre bajery? Czym jest inicjał i pismo obrazkowe? Jak z esów-floresów, wzorów, wzorków i kolorków stworzyć prawdziwe dzieła sztuki? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą poszukiwacze przygód w Czytelni Głównej eksplorujący biblioteczną Wyspę Wyobraźni. Najmłodsi będą mieli także okazję przekonać się jak powstaje dźwięk oraz zachwycić się współczesnymi wynalazkami podczas zajęć O rety! Roboty i rakiety! Wezmą udział w guzikowych hecach, przekonają się co łączy gibony i balony oraz odpowiedzą na pytanie, jak arcyważne jest rymowanie i fantazjowanie.

W Filii nr 1, biblioteczni poszukiwacze przygód wkroczą do krainy krasnali oraz kwiatowych elfów i wróżek, by z bliska przyjrzeć się życiu tych czarownych postaci. Wraz z Filią nr 2 dzieci przemierzać będą Rajską wyspę oraz poznawać sztukę szyfrowania. Natomiast wspólnie z Filią nr 3 najmłodsi staną się ekspertami savoir-vivre, stworzą wycieczkowy elementarz, poznają dobre maniery w utworach dla dzieci i przekonają się czym są stołowe manewry.

Zapraszamy do udziału we wspólnej zabawie!

Czytelnia Główna (ul. Kościuszki 47) środa 12.00

Filia nr 1 (ul. Sobniowska 34) środa 12.00

Fila nr 2 (ul. Kopernika 8) czwartek 12.00

Fila nr 3 (ul. Szopena 22) wtorek 12.00

Szczegółowy harmonogram spotkań dostępny na stronie: www.mbp.jaslo.pl

Więcej informacji:

Katarzyna Zwolińska

dzieci@mbp.jaslo.pl

tel. 13 446 26 02, wew. 35Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP