Polecamy
Małgorzata Kowalska 32,00 PLN 47,00 PLN

Crowdsourcing internetowy – pozytywny wymiar partycypacji społecznej. Konteksty – istota... więcej >

Festiwal Tere-Fere na Mysiej

Data dodania: 20.07.2015

Festiwal Tere-Fere na Mysiej

1 sierpnia w Warszawie odbędzie się trzecia edycja Festiwalu Książki Dziecięcej Tere-Fere, tym razem w loftowej przestrzeni Domu Handlowego Mysia 3. Trzecie piętro budynku, w którym mieścił się kiedyś Urząd Cenzury, wypełnią dziecięce książki.

Festiwal Tere-Fere to idealna okazja do zapoznania się ze stale rosnącą ofertą polskich wydawców. Na Tere-Fere znaleźć będzie można zarówno nowości, jak i wznowienia tytułów takich jak „Chodzi mucha po globusie” i „Przygody kropli wody” z ilustracjami Bohdana Butenki. Na festiwalu pojawią się wydawnictwa i księgarnie specjalizujące się w literaturze dziecięcej – jak np. Wydawnictwo Muchomor, Poławiacze Pereł czy Wydawnictwo Eneduerabe, Księgarnia Bullerbyn, Księgarnia Badet i Lamala, jak również firmy oferujące ciekawy design dla dzieci: producenci oryginalnych ubrań i zabawek.

Pomysłodawcami wydarzenia są Muzeum Książki Dziecięcej i wydawnictwo Muza. Celem festiwalu jest promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych - pokazanie, że kontakt z literaturą to dobra zabawa, a jednocześnie bardzo ważny element kształtowania prawidłowego rozwoju dziecka.

Festiwal Tere-Fere to pierwszy w Warszawie festiwal książki dziecięcej. Dotychczasowe edycje Festiwalu przyciągnęły ponad 8 tysięcy małych czytelników i ich rodziców. Pełen program 3. edycji festiwalu będzie można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/festiwalterefere.

Wstęp wolny. Wszystkie wydarzenia w programie są bezpłatne, na część z nich obowiązują zapisy pod adresem mailowym: terefere@muza.com.pl

Źródło: Rynek Książki


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP