Polecamy
Maja Kuczerska 20,90 PLN 24,90 PLN

„To ja, JEŻYK” – jeże pojawiły się na Ziemi 15 milionów lat temu. Chociaż... więcej >

Mali Absolwenci Akademii Pana Kleksa

Autor: Biblioteka: Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach Województwo: podkarpackie
Data dodania: 10.09.2015

Akademia Pana Kleksa zdobywa coraz szersze grono absolwentów. Tym razem w zajęciach inspirowanych książką J. Brzechwy wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Niepli.

Uczestnicy jak i prowadzące bawili się znakomicie. Jak na Akademię przystało dzieci wzięły udział w niezwykłych lekcjach. Na lekcji kleksografii tworzyły kolorowe kleksy. Na lekcji muzyki miały okazję zaśpiewać i zatańczyć do piosenek z filmu o Ambrożym Kleksie: Witajcie w naszej bajce i Na wyspach Bergamutach. Grając w piłkę-globus każdy uczestnik mógł opowiedzieć o swojej wymarzonej podróży.

Wraz z głównym bohaterem – Adasiem Niezgódką dzieci odwiedziły także Psi Raj, gdzie otrzymały w prezencie kolorowe pieski, wykonane przez animatorki,  z kolorowych baloników. Wszyscy uczniowie za każde zadanie, otrzymywali kolorowe piegi.  

Na zakończenie uczestnicy mogli podziwiać pokaz dużych, mydlanych baniek, po którym każdy z nich otrzymał dyplom ukończenia Akademii Pana Kleksa.

 

Lekcja biblioteczna pt. Witajcie w Naszej bajce odbyła się 3 września 2015 r. w Szkole Podstawowej w Niepli, a organizatorem była Gminna Biblioteka Publiczna w Jaśle z/s w Szebniach.


GBP w Jaśle z/s w SzebniachPartner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP