Polecamy
46,00 PLN 62,00 PLN

Przez warsztaty pracy z książką rozumiemy aktywne spotkania ludzi z literaturą, a jednocześnie ze... więcej >

zGRAj się z biblioteką!

Autor: Biblioteka: Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej Województwo: śląskie
Data dodania: 08.01.2016

Masz ochotę wcielić się w renesansowego kupca w grze „Splendor”? Zbudować drogi i miasta w „Osadnikach z Catanu”? A może stworzyć niezwykłą historię wykorzystując „Story Cubes”?

Jeżeli tak, to 15 stycznia „zGRAj się z biblioteką!”. W godzinach 17.00 – 23.00 w Bibliotece Głównej (ul. T. Kościuszki 25) będzie można zagrać w gry planszowe, karciane i fabularne. Na uczestników imprezy czekać będą również konkursy, w których co godzinę będzie można wyGRAć atrakcyjne nagrody.

Wydarzenie będzie okazją do zaprezentowania mieszkańcom Dąbrowy nowego miejsca i usługi w bibliotece  – „Laboratorium wyobraźni”. Z ogólnodostępnego pomieszczenia będzie mógł skorzystać każdy, komu potrzebna będzie przestrzeń do kreatywnych działań. Nie zabraknie tam również możliwości do artystycznych przedsięwzięć czy edukacyjnych potyczek. Wszyscy, którzy boją się nudy, niewątpliwie skorzystają z licznych gier, które znajdą się w „Laboratorium wyobraźni”. Przedsięwzięcie jest wynikiem udziału MBP w Dąbrowie Górniczej w projekcie „Strefy Innowacji” - inicjatywie Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego skierowanej do bibliotek publicznych.Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP