Polecamy
Aleksander Radwański 15,00 PLN 19,00 PLN

JEŚLI:   prowadzisz samodzielnie bibliotekę lub w małym zespole nie jesteś maniakiem... więcej >

Jak komunikować się z czytelnikiem i promować bibliotekę? Weź udział w webinarium!

Autor: LABIB Sieć Biblioteka: Sieć LABiB Województwo: podkarpackie
Data dodania: 22.01.2016

26 stycznia (wtorek) o godz. 18.00 zapraszamy na  webinarium „Podaj dalej – jak skutecznie komunikować się z czytelnikiem i promować bibliotekę”. Spotkanie jest częścią miesiąca tematycznego “MOC proMOCji”, organizowanego przez społeczność LABiB i poświęconego zagadnieniu promocji.

Podczas webinarium dowiecie się  jak skutecznie promować działania biblioteki wśród różnych grup odbiorców: czytelników, mieszkańców, władz, dziennikarzy itp. W trakcie spotkania on-line spróbujemy nakreślić́ plan komunikacji dla wydarzenia organizowanego przez bibliotekę̨, a w szczególności określić́ grupy odbiorców, dostosować́ kanały komunikacji, opracować́ przekaz i skutecznie wysłać́ go w świat.

O tworzeniu kampanii promocyjnych i komunikacyjnych opowiedzą: Natalia Gromow i  Alicja Wiczling (Sieć LABiB, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku). 

Natalia Gromow - kierownik Działu Marketingu i PR oraz rzecznik prasowy Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdańsku, członek sieci dla bibliotekarzy LABiB. Absolwentka studiów podyplomowych Marketing kultury na Uniwersytecie Warszawskim oraz Innowacyjne praktyki PR na Uniwersytecie Gdańskim. Na co dzień zajmuje się organizowaniem kampanii marketingowych oraz współpracą z przedstawicielami samorządu, organizacji pozarządowych, innych instytucji kultury, mediów oraz biznesu.

Alicja Wiczling – specjalista ds. promocji w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gdańsku, członek sieci dla bibliotekarzy LABiB. Absolwentka polonistyki oraz uzupełniających studiów z marketingu oraz PR na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Od trzech lat koordynuje projekt Bibliocamp.

Webinarium poprowadzi Joanna Patej, dyrektorka i z zamiłowania bibliotekarka w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wielkiej Wsi, członkini sieci LABiB.

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy 26 stycznia o godzinie 18.00 kliknąć link:

https://labib-frsi.clickwebinar.com/podaj-dalej-jak-skutecznie-komunikowac-sie-z-czytelnikiem?_ga=1.114565839.918793398.1452591840

Jeśli korzystasz z urządzeń mobilnych (smartfon, tablet), po pobraniu aplikacji ClickMeeting wpisz ID pokoju: 379-536-775 . Jeśli chcesz się połączyć telefonicznie, zadzwoń na +48 (22) 209-2520

Przed udziałem w webinarium prosimy o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi i technicznymi: http://www.biblioteki.org/webinaria/Przed_udzialem_w_webinarium_to_warto_wiedzie-.htmlPartner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP