Polecamy
red. nauk. Jacek Puchalski 99,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL... więcej >

Jeden bilet podwójna korzyść

Data dodania: 24.02.2016

Jeden bilet podwójna korzyść

Już nie musisz z nudów ślepo wpatrywać się w okno. Kup bilet na przejazd pociągami uruchamianymi przez Przewozy Regionalne Oddział Łódzki i wczytaj się w najważniejsze polskie premiery i książkowe bestsellery. Szybko, wygodnie i zupełnie za darmo. Rusza wielka akcja Przewozów Regionalnych Oddziału Łódzkiego i Wydawnictwa Sonia Draga pod nazwą „Pociąg do książki”.

Podróżuj z nami, bo zyskujesz 25% zniżki na zakup książek. Z najnowszych badań czytelnictwa przeprowadzonych przez Bibliotekę Narodową i TNS Polska wynika, że Polakom z książkami nie po drodze. Dla 35% rodaków książki to jedynie dodatkowe zbieracze kurzu. Czterech na dziesięciu Polaków nie przeczytało ani jednej książki, a połowa przeczytała tekst nie dłuższy niż trzy strony. Dane porażają, dlatego Przewozy Regionalne Oddział Łódzki i Wydawnictwo Sonia Draga postanowiły wjechać z książkami na tory. Będą książkowe hity, które podbiły serca czytelników na całym świecie i gorące nowości. Bez opłat i dla każdego bez względu na rodzaj zakupionego biletu.

Do pociągów trafią streszczenia rynkowych hitów. Jeden tytuł i jedno streszczenie, by pasażerowie nie gubili się w książkowych historiach – mówi Elżbieta Nowak, dyrektor Oddziału Łódzkiego Przewozów Regionalnych. – Broszury będą dostępne w pociągach uruchamianych przez Oddział. Co miesiąc do pasażerów trafi aż 5000 tysięcy egzemplarzy.

Źródło: Portal księgarski


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP