Polecamy
34,00 PLN 49,00 PLN

Suplement IV obejmuje wszystkich „pracowników książki” (od czasów... więcej >

Spotkajmy się 22 maja na VII Dyktandzie Kleszczowskim!

Spotkajmy się 22 maja na VII Dyktandzie Kleszczowskim!

Już niecały miesiąc został do przesłania zgłoszeń na VII Dyktando Kleszczowskie, ogólnopolski konkurs na Mistrza i Wicemistrza Ortografii 2016 roku.

Na Laureatów czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Sławomira Chojnowskiego Wójta Gminy Kleszczów oraz Mirosława Olszewskiego ze Społecznej Akademii  Nauk w Bełchatowie, promocja w telewizji NTL i Radio Łódź.

Dla wszystkich uczestników dyktanda przygotowaliśmy szereg atrakcji, dzięki wsparciu Solpark i Rady Rodziców ZSP w Kleszczowie.

Pragniemy Państwa również  powiadomić,że dzięki wsparciu SAN z Bełchatowa naszą główną atrakcją,  spektaklem H2O-czyli Hamlet i Ofelia na motywach dramatów Szekspira, w wykonaniu Teatru Strefa Otwarta z Wrocławia wpisujemy się w obchody 400-lecie śmierci Williama Szekspira.

Więcej informacji na temat dyktanda znajdziecie Państwo tutaj: www.zspkleszczow.pl 

Zgłoszenia Uczestników, które zostaną przesłane do Organizatora - ZSP w Kleszczowie, do dnia 20 maja 2016r., wezmą udział w losowaniu upominków ufundowanych przez: Solpark, SAN w Bełchatowie, a także będą  podstawą do uzyskania wejściówki na spektakl/ liczba miejsc ograniczona.

Przypominamy, że zgłoszenia do konkursu można również dokonać osobiście, w dniu 22 maja br., w punkcie informacyjnym obok  auli Solpark w Kleszczowie, ul. Sportowa 8,  w godz.15.30-16.50. Niestety, dla tych zgłoszeń nie możemy  zagwarantować wejściówki na spektakl oraz udziału w losowaniu upominków.

Zachęcamy do udziału szczególnie szkoły, z myślą o których powstały dwie kategorie dyktanda oraz nagroda specjalna dla najliczniejszej grupy szkolnej, ufundowana przez Solpark i SAN z Bełchatowa.

Zapewniamy, że ta niedziela będzie należeć do najbardziej udanych!

Nad: Barbara Mickiewicz, koordynator dyktanda

Wydarzenie jest objęte patronatem SBP

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP