Polecamy
85,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

Obierz „Kurs na języki obce”

Data dodania: 02.09.2016

Obierz „Kurs na języki obce”

Do you speak English? Parlez vous François? ¿Habla español? Naturalmente! Sehr gut! Obierz „Kurs na języki obce” - weź udział w nowym projekcie i udostępniaj bezpłatnie użytkownikom Twojej biblioteki pięć kursów e-learningowych.

"Kurs na języki obce" to nowy program firmy Funmedia, realizowany we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Dzięki niemu biblioteki publiczne z całej Polski mogą uzyskać bezpłatny dostęp do kursów językowych: angielskiego (w tym angielskiego biznesowego), niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego, przeznaczonych dla dorosłych, a także dla dzieci (od 10 roku życia).

Kursy są dostępne na multimedialnej platformie www.lerni.us. Składają się z filmów, dialogów, fotolekcji, kącików gramatycznych, modułów nauki słówek czy sprawdzających poprawność wymowy. Metoda nauczania opiera się na naturalnych procesach poznawczych. Wykorzystuje tak zwaną immersję językową, czyli całkowite zanurzenie w języku, dzięki któremu w szybkim tempie można opanować wybrany język, a efekty widoczne są już po kilku sesjach nauki.

Każda biblioteka, która dołączy do projektu, otrzyma bezpłatny dostęp do 60% zawartości platformy do 31 października 2017 roku. Z kursów będzie można korzystać na dowolnej liczbie komputerów i urządzeń mobilnych (tabletów czy smartfonów) - użytkownicy będą mogli więc uczyć się samodzielnie zarówno w bibliotece, jak i w domu.

Aby dołączyć do projektu, należy wypełnić, podpisać oraz wysłać do firmy Funmedia (51-354 Wrocław, ul. Kiełczowska 70) dwie umowy: o współpracy oraz licencyjną.

Źródło: PRB


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP