Polecamy
Bogumiła Staniów 20,00 PLN 38,00 PLN

Dla powodzenia książki popularnonaukowej potrzebny jest ogólny wysiłek autora,  wydawcy,... więcej >

Tytuł Ujednolicony #20

Data dodania: 07.09.2016

Tytuł Ujednolicony #20

Nowy numer kwartalnika „Tytuł Ujednolicony” przynosi wiele interesujących treści. Na początek proponujemy wywiad z Martą Pawlik-Flisikowską z PAN Biblioteki Gdańskiej i Kariną Rojek z Instytutu Kultury Miejskiej w Gdańsku, współtwórczyniami bardzo ciekawej inicjatywy nadawania nowych form życia zdigitalizowanym obiektom bibliotecznym. Warto przeczytać o Pracowni Nowych Mediów w PAN BG.

Biblioteka z okładki to tym razem Biblioteka Główna Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W zeszłym roku Biblioteka obchodziła 70-lecie istnienia oraz 20-lecie współpracy w budowaniu katalogu centralnego (najpierw CKHW). Piękne jubileusze!

Bogato ilustrowaną instrukcję jak katalogować telegramy patriotyczne przygotowała Anna Zawadzka z Gabinetu DŻS-ów BUW. A Leszek Śnieżko powraca do zintegrowanego modelu FRBR-LRM – to dobry, merytoryczny wykład! Czym jest internet rzeczy i czy jest się czego obawiać wyjaśnia Agnieszka Kasprzyk, a Iwona Ruść w felietonie pisze o pewnym paradoksie...

A żeby odpocząć od nadmiaru informacji polecamy lektury na kończące się lato lub długie jesienne wieczory.

Mamy też dla Państwa niespodziankę - księgarnia naukowa Profit24 specjalnie dla czytelników TU przygotowała rabat – szczegóły na łamach kwartalnika. Zapraszamy do lektury: tytulujednolicony.pl! Już wkrótce TU pojawi się również w formatach mobilnych.


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP