Polecamy
45,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

SBP partnerem Forum Edukacji 2016

Data dodania: 26.09.2016

SBP partnerem Forum Edukacji 2016

Europejskie Stowarzyszenie Dialogu Edukacyjnego, we współpracy z uczelniami, szkołami, kuratoriami, licznymi instytucjami, organizacjami rządowymi i samorządowymi, ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w wyjątkowym projekcie.

I Europejskie Forum Nowych Technologii i Innowacji w Edukacji to kongres poświęcony najnowszym trendom i kierunkom rozwoju edukacji oraz modernizacji infrastruktury przedszkoli, szkół i uczelni, tak by były w stanie wyjść naprzeciw obecnym i przyszłym wyzwaniom 21. wieku.

Innowacyjne metody kształcenia, wykorzystanie najnowszych mediów i narzędzi pracy, edukacja w chmurze oraz zmieniające się podejście do procesu edukacji – to wszystko stwarza nowe warunki oraz wyzwania dla rozwoju systemu kształcenia. Nowoczesna edukacja to nie tylko nowe narzędzia pracy związane z rozwojem technologii informatycznych, ale również nowe podejście do architektury oraz wyposażenia, rozbudowana i zaawansowana sieć teletechniczna, która powinna stać się rzeczywistością w każdej szkole, inteligentne rozwiązania automatyki budynkowej, innowacyjne materiały i projekty budowlane pozwalające na kształcenie w warunkach poprawiających efektywność i komfort nauki. Dziś nikt już nie bagatelizuje roli jaką odgrywa prawidłowe, zaprojektowane w oparciu o fachową wiedzę i badania, oświetlenie klasy czy sali wykładowej. Każdy nauczyciel i szkoleniowiec wie jak ważna jest właściwa akustyka pomieszczenia, w którym odbywają się zajęcia.

Bezpieczeństwo i komfort, nad którymi czuwają dziesiątki systemów i rozwiązań, to warunki niezbędne prawidłowego funkcjonowania każdej szkoły, uczelni, ale też centrum szkoleniowego i obiektu konferencyjno-eventowego. Nowoczesne przedszkole, plac zabaw i centrum rekreacyjno-sportowe to miejsca wymagające zastosowania najbardziej zaawansowanych i sprawdzonych rozwiązań architektonicznych i technicznych. W edukacji 21. wieku technologie odgrywają i będą odgrywać coraz ważniejszą rolę, a innowacyjne podejście do procesu kształcenia jest podstawą sukcesu cywilizacyjnego nowoczesnego społeczeństwa.

Zapraszamy do udziału

 • Kuratorów oświaty i przedstawicieli administracji rządowej
 • Dyrektorów szkół, uczelni i wszelkiego typu placówek edukacyjnych
 • Nauczycieli i wykładowców
 • Pracowników administracji odpowiedzialnych za inwestycje i utrzymanie obiektów
 • Przedstawicieli władz lokalnych
 • Ekspertów od nowoczesnych technologii i metod nauczania
 • Przedstawicieli bibliotek i centrów edukacyjnych
 • Ekspertów od rynku pracy i kształcenia zawodowego
 • Firmy oferujące rozwiązania dla edukacji oraz dla nowoczesnych obiektów
 • Producentów i integratorów systemów
 • Architektów i Projektantów
 • Przedstawicieli fundacji i stowarzyszeń zajmujących się nowoczesną edukacją i społeczeństwem informacyjnym

…wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi technologiami i naszą przyszłością. 

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich jest partnerem wydarzenia.


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP