Polecamy
19,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

Bibliotekarz do Biblioteki Dla Dzieci i Młodzieży

Data dodania: 04.10.2016

Bibliotekarz do Biblioteki Dla Dzieci i Młodzieży

Dyrektor Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy poszukuje bibliotekarza do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży. Jeśli jesteś zainteresowany pracą, która ma na celu udostępnianie, opracowanie, informowanie oraz promowanie w zakresie działań Biblioteki prześlij nam swój życiorys wraz z listem motywacyjnym.

Od kandydatów oczekujemy:

posiadania dyplomu wyższej uczelni (kierunek humanistyczny), znajomości Języka Haseł Przedmiotowych Biblioteki Narodowej i UKD oraz biegłej obsługi komputera i urządzeń biurowych. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość programu SOWA2/MARC21, formatu MARC21 rekordu bibliograficznego, przepisów katalogowania oraz znajomość programu graficznego Photoshop i Corel.

Poza tym od kandydata oczekujemy znajomości literatury, umiejętności pedagogicznych, a także komunikatywności, kreatywności oraz zaangażowania w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny wymiar czasu pracy, pracę zmianową, wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego, kwalifikacji i zaangażowania, świadczenia socjalne oraz możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Osoby spełniające wymienione warunki prosimy o przesłanie aplikacji na adres kadry@bpwola.waw.pl 

do dnia 13 października 2016 roku.

Jednocześnie prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity:  Dz. U. 2016 r. , poz. 922, z późn. zm.)”.

/-/ Anna Grędzińska
Dyrektor Biblioteki Publicznej 
w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy
03.10.2016 r.

 

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP