Polecamy
Jefim Szyfrin 20,90 PLN 24,90 PLN

„To ja, PANDA WIELKA ” – pandy wielkie pochodzą z Chin. Uwielbiają jeść bambus i... więcej >

Czy Mikołaj widzi wszystko?

Autor: Biblioteka: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle Województwo: podkarpackie
Data dodania: 08.12.2016

Mikołajki to czas bardzo przez wszystkich wyczekiwany. Najmłodsi co roku zadają te same pytania: Czy Święty Mikołaj przyjdzie? Co mi przyniesie? Czy przypadkiem nie będzie to rózga? 7 grudnia 2016 r. próbowaliśmy na nie odpowiedzieć wraz z dziećmi z Prywatnego Bajkowego Przedszkola w Jaśle.

Bajkowe Skrzaty, Wesołe Smyki i Leśne Duszki wysłuchały głośnego czytania o przygodach sympatycznego Mikołajka – postanawiającego w tym roku nie prosić o prezenty dla siebie oraz ciekawskiego bałwanka Olafa.

Dzieci wzięły udział w zabawach, podczas których miały okazję wykazać się swoimi wiadomościami i umiejętnościami. Świetnie bawiły się przy łapaniu pompona do czapki Mikołaja. Odpowiadały na zagadki dotyczące Świętego Mikołaja i przynoszonych przez niego prezentów. Następnie pięknie pokolorowały obrazki z  prezentami, którymi ozdobiły choinkę.

„Mikołajki z Mikołajkiem” odbywają się corocznie z inicjatywy „Fundacji ABCXXI Cała Polska czyta dzieciom”. Organizowane są przez różne instytucje kultury w Polsce.Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP