Polecamy
85,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

XXIII Targi Wydawców Katolickich

Data dodania: 31.01.2017

XXIII Targi Wydawców Katolickich

Tegoroczna edycja Targów Wydawców Katolickich odbędzie się w dniach od 30 marca - 2 kwietnia. Targi, tak jak poprzednie, odbędą się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim, Plac Zamkowy 4, Warszawa. Arkady Kubickiego - miejsce znajdujące się w centrum Stolicy, w którym organizowanych jest wiele ekspozycji targowych, wystawienniczych, kulturalnych. Poprzednie edycje naszych Targów ukazały, że to dobre miejsce dla naszej wciąż rozwijającej się imprezy targowej.

Tegoroczne Targi odbywać się będą w okresie Wielkiego Postu przed 5. Niedzielą Wielkiego Postu (ze względu na późny termin Świąt Wielkanocnych). Naszą imprezą, Targami Świętem Dobrej Książki pragniemy włączyć się w realizację hasła Roku Duszpasterskiego Idźcie i głoście, a także w tzw. Rok maryjny trzechsetlecie Koronacji Obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze i 140. rocznicę objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie; w trzechsetlecie objawień Matki Bożej w Aparecidzie i stulecie objawień Matki Bożej w Fatimie. Wydarzeniami targowymi pragniemy włączyć się także w Rok Świętego Brata Alberta - informuje ks. Roman Szpakowski sdb, dyrektor targów i prezes zarządu Stowarzyszenia Wydawców Katolickich.

Sale spotkań autorskich, prezentacji, debat czy promocji będą w salach Zamku Królewskiego oraz pobliżu Arkad Kubickiego, w przygotowanym namiocie. W tym roku, wzorem poprzedniej edycji Targów, zostanie zorganizowane stoisko wspólne dla zainteresowanych wystawców, na którym można będzie wykupić jedną czy więcej półek książkowych.

 

Źródło: Rynek Książki


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP