Polecamy
15,00 PLN 35,00 PLN

Monografia powinna zająć ważne miejsce wśród publikacji poświęconych zagadnieniom kultury,... więcej >

Pomóżmy Kasi

Data dodania: 23.02.2017

Pomóżmy Kasi

Nasza koleżanka Kasia pięć lat temu zachorowała na nowotwór piersi. Obecnie pojawiły się przerzuty do kości żeber, barków i kręgosłupa. Jej świat, ale i nasz, po takiej diagnozie się zawalił. Czas podzielił się na ten "przed chorobą" i ten "po chorobie". Przed chorobą była wspólna praca w bibliotece, wspólne wycieczki, wzajemne wspieranie się w trudnych chwilach, ale także mnóstwo śmiechu i uśmiechu każdego dnia.

Poza pracą Kasia dzieliła swój czas z tymi, którzy potrzebują pomocy. Nigdy nie przeszła obojętnie obok człowieka, który nie miał co zjeść czy w co się ubrać. Nie zostawiała w potrzebie bezdomnych zwierząt, działając w Fundacji Miasto kotów.

Zwracamy się więc do wszystkich ludzi o otwartym sercu, do wszystkich, którzy wiedzą, co znaczy ból, który pojawia się kiedy nasz przyjaciel cierpi. Prosimy o wsparcie dla naszej koleżanki, która dotąd wspierała innych.

Koleżanki i koledzy z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim

Pomóc można poprzez:

  • darowiznę - przelew bankowy (internetowy ) lub na poczcie Nazwa odbiorcy: Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 , lok. 1, 04-620 Warszawa Nr rachunku: BGŻ BNP Paribas Bank Polska SA 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001; tytuł wpłaty: Karewicz, 7331
  • SMS charytatywny pod numer 75 165 o treści POMOC, 7331 (koszt 6,15 zł)
  • przekazanie 1% podatku

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP