Polecamy
Tomasz Kędziora 17,50 PLN 35,00 PLN

Przedmiotem publikacji jest próba zebrania wiadomości o początkach tworzenia spisów piśmiennictwa,... więcej >

DKF w BP w Bytomiu Odrzańskim

Data dodania: 08.03.2011

W Bibliotece Publicznej w Bytomiu Odrzańskim można się spotkać by obejrzeć film i podyskutować w ramach projektu "Coś się kręci? Bytom Odrzański poznaje Dyskusyjny Klub Filmowy". Młodzi Menedżerowie Kultury w bibliotece wyszkoleni przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę" w wielu miejscach w Polsce starają się przyciągnąć młodych ludzi do kultury.

Mateusz Stachowiak filmowe abc ma już za sobą, teraz stara się zarazić swoją pasją innych - "8 w poziomie", "NOsiecka", "Echosystem" - Sky Piastowskie chętnie podzieliło się swoimi filmami. Wielu było zachwyconych kilku nie, więc było o czym dyskutować.

17 marca obok komedii Władysława Sikory "Baśń o ludziach stąd" spotkanie z Jackiem Katosem Katarzyńskim. Członek Sky Piastowskie, bardzo kontaktowy i życzliwie kibicujący poczynaniom "młodych filmowców".

Chętnie dzieli się wiedzą na tematy produkcji filmów "od kuchni", każdy może przyjść (przyjechać) i zadać pytanie. Spotkania odbywają się w co drugi czwartek o 17.00 w bibliotece do 19 maja br. Zapraszamy nie tylko młodych, tych młodych "duchem" też.

oprac. Janina Czechanowska, Dyrektor BP
 


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP