Polecamy
Andrzej Buck, Monika Simonjetz, Dawid Kotlarek 35,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

„Pan Cylinderek” dla dzieci o tym jak przekuć wady w zalety!

Data dodania: 05.05.2017

„Pan Cylinderek” dla dzieci o tym jak przekuć wady w zalety!

Jak przekuć wady w zalety? Nowa książka Margarett Borroughdame w przeuro-czy sposób uczy tej wielkiej sztuki – i małych, i dużych! Na wesoło i całkiem na serio - z przesłaniem, o poczuciu własnej wartości, o samoakceptacji, o umiejętności radzenia sobie z własnymi niedoskonałościami.

Historię Pana Cylinderka Margarett Borroughdame opowiada dzieciom wierszem. W zabawny i lekki sposób pokazuje, jak radzić sobie w życiu z własnymi wadami, jak pokonywać swoje kompleksy i co zrobić, by nasze ułomności nie przesłaniały tego, co w nas najlepsze i najbardziej wartościowe. Tak jak cylinderek zakrył łysinę bohatera wiersza, tak pozytywna cecha lub talent mogą ukryć nasze niedoskonałości czy odwrócić od nich uwagę. A to pomoże nam zbudować poczucie własnej wartości i sprawi, że zarówno my sami, jak i otaczający nas ludzie będą z sympatią postrzegać nas poprzez tę cechę czy umiejętność. Kiedy skupimy się na pozytywach, nic nie przeszkodzi nam w cieszeniu się życiem, realizacji największych marzeń i byciu szczęśliwym.

Barwna i oryginalna oprawa graficzna dodatkowo sprawia, że „Pan Cylinderek” to książka niepowtarzalna, tak jak jej sympatyczny bohater.

Bohater książki ma osobowość, a w poszukiwaniu rozwiązania swojego kompleksu przemierzył wiele dróg - postawił nawet na głowie tort czekoladowy! Nie zdradzimy wszystkich przygód Pana Cylinderka, ale zapewniamy, że zaskakują i bawią! A na końcu książki czeka na dzieci mała niespodzianka.

Życzymy Czytelnikom wspaniałej zabawy z książką i każdemu odnalezienia swojego cylinderka!

Książkę objęły patronatem: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, Fundacja „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”, TVP ABC, magazyn „Dziecko – Najlepsza Inwestycja”, portale: Czas Dzieci.pl, e-szkrab.pl; Qlturka.pl, egodziecka.pl, eGaga.pl; Miasto Dzieci.pl, Mini-Kultura.pl oraz blog książkowy „Recenzje Agi”.

Nakładem Wydawnictwa MBBooks ukazały się następujące utwory dla dzieci autorstwa Margarett Borroughdame: „Rozkoszne lato”, „Nie taka mroźna zima”, „Wiosna radosna”, „Jesień plecień”, „Ciasteczkowa choinka Żuczka Blo”. Więcej informacji o książkach na www.mbbooks.eu


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP