Polecamy
Aleksander Radwański 12,00 PLN 19,00 PLN

JEŚLI:   prowadzisz samodzielnie bibliotekę lub w małym zespole nie jesteś maniakiem... więcej >

"Homo viator - szlakiem Odyseusza" - konkurs czytelniczy w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Katowicach

Autor: Anna Marcol Biblioteka: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach Województwo: śląskie
Data dodania: 16.11.2017

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach zaprasza do udziału w konkursie czytelniczym "Homo viator - szlakiem Odyseusza". Konkurs skierowany jest do uczniów klas V szkół podstawowych województwa śląskiego, którzy zapoznali się z losami Odysa na podstawie opowiadania "Przygody Odyseusza" Jana Parandowskiego.

Konkurs odbędzie się 14 grudnia 2017 r. w siedzibie Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Józefa Lompy w Katowicach przy ulicy Wyszyńskiego 7, w godz. 10:00-13:00, w salach nr 85 i 118.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w tym samym dniu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Sponsorem nagród jest firma "Świat ucznia" z Katowic oraz Wydawnictwo Zielona Sowa.

Zgłoszenia przyjmowane są do 1 grudnia 2017 r. telefonicznie: 32 258-57-84, wew. 20 lub mailowo: wypozyczalnia@pbw.katowice.pl.

Liczba uczestników konkursu jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje o konkursie, plakat i regulamin udostępniono pod adresem: http://katowice.pbw.katowice.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=444&Itemid=10.Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP