Polecamy
Tomasz Książek 19,00 PLN 29,00 PLN

  Sieć jest dla mnie czy ja jestem dla sieci? To co pokazuje mi Internet jest tym czego... więcej >

Wielka Majówka z SBP

Data dodania: 13.12.2017

Wielka Majówka z SBP

Oddziały SBP - Lublin i Włodawa oraz Akademickie Koło SBP zaprasza wszystkich członków Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich z terenu całej Polski do spędzenia pięciodniowego, a zarazem aktywnego, weekendu w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wczasowym ASTUR w Okunince nad Jeziorem Białym - 5 km. od Włodawy. Ośrodek usytuowany jest w niezwykłej okolicy - otoczony lasami i łąkami stanowi doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie aktywny wypoczynek. Bezpośrednie sąsiedztwo jeziora umożliwia korzystanie z rowerów wodnych i kajaków, a także pływanie na żaglówce. Wokół jeziora jest urokliwa ścieżka do uprawiania trekkingu a nieopodal dobra, kilkukilometrowa trasa do jazdy na łyżworolkach. Można zabrać ze sobą psy i inne zwierzątka.

Obok przebiega Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo – to najdłuższa i spójnie oznakowana trasa szlaku rowerowego biegnąca wzdłuż wschodniej granicy Polski. Szlak Green Velo wyodrębnia 12 królestw rowerowych. Na tym terenie jest królestwo Polesia – łączące pogranicze Polski, Białorusi i Ukrainy.

Nieopodal znajduje się dużo atrakcji turystycznych: Włodawa – stolica Festiwalu Trzech Kultur, z ciekawą architekturą klasztoru paulinów, soboru prawosławnego i dwóch synagog; dwór w Romanowie, gdzie znajduje się Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego, sanktuarium NMP w Kodniu, klasztor prawosławny w Jabłecznej i neounicka cerkiew obrządku bizantyjsko-słowiańskiego w Kostomłotach, a także teren i muzeum obozu zagłady w Sobiborze – słynnego miejsca powstania więźniów, które zakończyło się sukcesem w formie ucieczki więźniów, a potem likwidacją obozu.

Cena : 360 zł/os brutto

Cena pakietu zawiera:
- noclegi w pokoju 2, 3-osobowym w pawilonie hotelowym lub w bungalowie murowanym (samodzielny domek) z pełnym węzłem sanitarnym i TV,
- wyżywienie – śniadania i obiadokolacje,
- wycieczkę rowerową z przewodnikiem na trasie szlaku Green Velo: Okuninka-Włodawa-Różanka-Dołhobrody-Hanna-Okuninka (około 50km)
- wycieczkę rowerową z przewodnikiem na lokalnym szlaku rowerowym: Okuninka-Sobibór-Suchawa-Adamki-Okuninka (około 30km)
- wypożyczenie roweru terenowego na czas wycieczek rowerowych,
- wycieczkę autokarową do manufaktury - Huty Szkła w Dubecznie,
- mapkę z trasami rowerowymi,
- korzystanie z kijków Nordic Walking,
- spotkanie integracyjne – ognisko i grill z akompaniamentem akordeonisty,
- opłatę za parking.

Cena nie zawiera:
- dopłaty do pokoju 1-osobowego – 30zł/dzień,
- fakultatywnego spływu kajakowego po rzece Włodawka – 50zł/os.

Kontakt i szczegółowe informacje: marian.butkiewicz@poczta.onet.pl, (502 722 664) oraz:
„ASTUR” Sp. z o. o.
20-612 Lublin, ul. Głęboka 29
tel./fax 81 532 44 68, 532 98 64, tel. 509 335 670, 508 344 724
e-mail: info@astur.com.pl, www.astur.com.pl


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP