Polecamy
Dorota Siwecka 48,00 PLN

Publikacja dostępna także w IBUK oraz IBUK Libra Niniejsza książka stanowi analizę zaleceń i... więcej >

Biblioteka dobrze zaprojektowana - dołącz do nas!

Data dodania: 04.04.2018

Biblioteka dobrze zaprojektowana - dołącz do nas!

Wierzymy, że komfortowa, funkcjonalna i piękna biblioteka to biblioteka pełna ludzi. Jeśli szukasz inspiracji związanych z architekturą bibliotek i wyposażeniem ich wnętrz, przygotowujesz się do remontu lub budowy i potrzebujesz architektów czy dostawców doświadczonych we współpracy z bibliotekami lub chcesz się szkolić i zdobywać nową wiedzę - zapraszamy!

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy spółką-córką Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, której zespół od ponad 9 lat pracuje z bibliotekarkami i bibliotekarzami w całej Polsce, m.in. w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Zespół Dimpactu to w głównej mierze zespół FRSI - znamy się już więc dobrze!

Jak możemy współpracować?

JEŚLI PRZYGOTOWUJESZ SIĘ DO REMONTU LUB BUDOWY:

Potrzebujesz architektów lub dostawców doświadczonych we współpracy z bibliotekami? skontaktuj się z nami!

Co oferujemy?

  • kompletny projekt aranżacji wnętrza biblioteki,
  • projekt aranżacji i wyposażenie części wnętrza (np. kącika dla dzieci czy przestrzeni nowych technologii itp.),
  • dostawę indywidualnie wybranych, dopasowanych do potrzeb Waszej biblioteki mebli – zaproponowanych przez współpracującego z biblioteką architekta lub po prostu takie, które sami chcielibyście mieć w swojej bibliotece,
  • przeprowadzenie warsztatu-konsultacji na miejscu, według metodologii współtworzonej przez FRSI w ramach projektu “Sztuka kształtowania przestrzeni w bibliotece” i wypracowanie wstępnej koncepcji aranżacji wnętrza.

Wszelkich informacji dot. współpracy udzieli Wam Magda Krasowska-Igras: magdalena.krasowska@dimpact.pl, +48 606 393 893.

JEŚLI SZUKASZ INSPIRACJI:

Dołącz do blisko 600 osób, które dzielą się inspiracjami w stworzonej przez nas grupie tematycznej “Biblioteka dobrze zaprojektowana” na Facebooku i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami!

JEŚLI CHCESZ SIĘ SZKOLIĆ:

Już w kwietniu (6 lub 13.04) zapraszamy na szkolenie “Zainwestuj w bibliotekę”. Podczas szkolenia przeprowadzimy uczestników przez proces inwestycyjny. W czasie kolejnych ćwiczeń określimy i przejdziemy przez kolejne etapy przygotowania nowobudowanej bądź remontowanej biblioteki i przekonamy, że proces inwestycyjny nie jest aż tak skomplikowany, na jaki wygląda.

 

W działaniach związanych z projektowaniem bibliotek współpracujemy z Lammhults Biblioteksdesign (LBD). To duńska firma działająca obecnie w kilkudziesięciu krajach. LBD od blisko 70 lat specjalizuje się w projektowaniu wnętrz bibliotek oraz w tworzeniu estetycznych i funkcjonalnych mebli, dopasowanych do potrzeb różnych grup użytkowników. Projekty proponowane przez Lammhults Biblioteksdesign łączą w sobie prostotę stylu skandynawskiego z wiedzą na temat działalności bibliotek, wymagań użytkowników i stylu życia mieszkańców.

Każdy projekt przygotowywany jest na potrzeby konkretnej biblioteki, na podstawie analizy jej działań, rozmów z pracownikami oraz sposobów spędzania czasu przez użytkowników biblioteki.

Zapraszamy do współpracy!


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partnerzy
Partnerzy: Partnerzy zagraniczni: