Polecamy
37,00 PLN

W kolejnym piętnastym tomiku serii „Bibliotekarze Polscy we Wspomnieniach... więcej >

Biblioteka dobrze zaprojektowana - dołącz do nas!

Data dodania: 04.04.2018

Biblioteka dobrze zaprojektowana - dołącz do nas!

Wierzymy, że komfortowa, funkcjonalna i piękna biblioteka to biblioteka pełna ludzi. Jeśli szukasz inspiracji związanych z architekturą bibliotek i wyposażeniem ich wnętrz, przygotowujesz się do remontu lub budowy i potrzebujesz architektów czy dostawców doświadczonych we współpracy z bibliotekami lub chcesz się szkolić i zdobywać nową wiedzę - zapraszamy!

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy spółką-córką Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, której zespół od ponad 9 lat pracuje z bibliotekarkami i bibliotekarzami w całej Polsce, m.in. w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Zespół Dimpactu to w głównej mierze zespół FRSI - znamy się już więc dobrze!

Jak możemy współpracować?

JEŚLI PRZYGOTOWUJESZ SIĘ DO REMONTU LUB BUDOWY:

Potrzebujesz architektów lub dostawców doświadczonych we współpracy z bibliotekami? skontaktuj się z nami!

Co oferujemy?

  • kompletny projekt aranżacji wnętrza biblioteki,
  • projekt aranżacji i wyposażenie części wnętrza (np. kącika dla dzieci czy przestrzeni nowych technologii itp.),
  • dostawę indywidualnie wybranych, dopasowanych do potrzeb Waszej biblioteki mebli – zaproponowanych przez współpracującego z biblioteką architekta lub po prostu takie, które sami chcielibyście mieć w swojej bibliotece,
  • przeprowadzenie warsztatu-konsultacji na miejscu, według metodologii współtworzonej przez FRSI w ramach projektu “Sztuka kształtowania przestrzeni w bibliotece” i wypracowanie wstępnej koncepcji aranżacji wnętrza.

Wszelkich informacji dot. współpracy udzieli Wam Magda Krasowska-Igras: magdalena.krasowska@dimpact.pl, +48 606 393 893.

JEŚLI SZUKASZ INSPIRACJI:

Dołącz do blisko 600 osób, które dzielą się inspiracjami w stworzonej przez nas grupie tematycznej “Biblioteka dobrze zaprojektowana” na Facebooku i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami!

JEŚLI CHCESZ SIĘ SZKOLIĆ:

Już w kwietniu (6 lub 13.04) zapraszamy na szkolenie “Zainwestuj w bibliotekę”. Podczas szkolenia przeprowadzimy uczestników przez proces inwestycyjny. W czasie kolejnych ćwiczeń określimy i przejdziemy przez kolejne etapy przygotowania nowobudowanej bądź remontowanej biblioteki i przekonamy, że proces inwestycyjny nie jest aż tak skomplikowany, na jaki wygląda.

 

W działaniach związanych z projektowaniem bibliotek współpracujemy z Lammhults Biblioteksdesign (LBD). To duńska firma działająca obecnie w kilkudziesięciu krajach. LBD od blisko 70 lat specjalizuje się w projektowaniu wnętrz bibliotek oraz w tworzeniu estetycznych i funkcjonalnych mebli, dopasowanych do potrzeb różnych grup użytkowników. Projekty proponowane przez Lammhults Biblioteksdesign łączą w sobie prostotę stylu skandynawskiego z wiedzą na temat działalności bibliotek, wymagań użytkowników i stylu życia mieszkańców.

Każdy projekt przygotowywany jest na potrzeby konkretnej biblioteki, na podstawie analizy jej działań, rozmów z pracownikami oraz sposobów spędzania czasu przez użytkowników biblioteki.

Zapraszamy do współpracy!


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP