Polecamy
34,00 PLN 49,00 PLN

Suplement IV obejmuje wszystkich „pracowników książki” (od czasów najdaw­niejszych do... więcej >

Promocja książki i spotkanie z himalaistami w Książnicy Pomorskiej

Data dodania: 12.04.2011

Książnica Pomorska i GBS Bank zapraszają na pełne zaskakujących opowieści spotkanie z uczestnikami GBS Bank Himalaya Expedition, które odbędzie się 13 kwietnia 2011 r. o godz. 18 w Sali pod Piramidą.

W spotkaniu wezmą udział Jarosław Skowron i Grzegorz Kukurowski, uczestnicy GBS Bank Himalaya Expedition. W programie spotkania pokaz zdjęć z wyprawy okraszony wspomnieniami uczestników wyprawy oraz aromatyczny poczęstunek z Nepalu serwowany przy dźwiękach tamtejszej muzyki oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Książnica Pomorska i CHK Wydawnictwo zapraszają także na promocję książki Małgorzaty Gwiazda–Elmerych …nie całkiem dobra kobieta we wtorek 12 kwietnia 2011 r. w Sali im. Zbigniewa Herberta o godz. 17.

Małgorzata Gwiazda-Elmerych, lat 43 , rozwódka, córka lat 10, wykształcenie wyższe (również podyplomowe i fakultatywne), obecnie redaktor w  telewizji, wcześniej związana z kilkoma innymi redakcjami  (m.in. TVN, TVN24, TVP 3, „Dziennik”, „Super Express”, „Życie  Warszawy”). Zainteresowania: psychologia (jak wynika z powyższego też od  strony praktycznej), literatura, teatr, film i bycie fajną mamą.

Autorka o sobie: „W 2003 roku zaczęłam pisać… Miała to być gruntowna, acz amatorska i krotochwilna analiza trzydziestokilkuletnich mężczyzn (wiek mojego ówczesnego partnera, męża). Z czasem pisanie stało się po części  pamiętnikiem, po części analizą mojej rodziny, po części analizą relacji damsko–męskich, w jakie wchodzi „nie-całkiem dobra kobieta”, a po części (a w zasadzie w konsekwencji), wsparciem w terapii… Dziś …może na razie, ale wygrywam z depresją.”

Nadesłała: Małgorzata Maciejewska


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP