Polecamy

Czerwcowe nowości na DVD i BLU-RAY od MPLC

Data dodania: 29.05.2018

Czerwcowe nowości na DVD i BLU-RAY od MPLC

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi premierami DVD i BLU-RAY dostępnymi w ramach Parasola Licencyjnego® MPLC

 

 

6 czerwca 2018 r. 

"Pomniejszenie" - Komedia sci-fi z Mattem Damonem i Chistopherem Waltzem poruszjąca kwestie związane z zagrożeniami płynącymi z przeludnienia naszej planety. Poza portretem społeczeństwa amerykańskiego w filmie znalazło się też wiele rozterek egzystencjalnych współczesnego człowieka.


"Trzy Billboardy za Ebbing" - Doskonała kreacja Frances McDormand i Sama Rockwella doceniona i nagrodzona między innymi Oscarem, Złotym Globem czy BAFTA. Wciągający film pełen błyskotliwych dialogów i zwrotów akcji
opowiadający o walce jaką musi stoczyć samotna matka, szukająca sprawiedliwości po utracie zamordowanej córki.
 

20 czerwca 2018 r.

"Czarna Pantera" - Kolejny superbohater z komiksów Marvella, tym razem przenosimy się do pełnej legend, magicznych rytuałów i tańców do transowych bębnów Afryki.

"Kształt Wody"  - Baśniowa opowieść o miłości w czasach zimnej wojny. Wspaniały i wzruszający film w reżyserii Guillermo del Toro, Nagrodzony między innymi Oscarem i Złotym Globem nie tylko za reżyserię, ale też za najlepszy film zeszłego roku.

"The Disaster Artist" - Historia powstania filmu "The Room" okrzykniętego najgorszym filmem świata. Za reżyserię i rolę Tommy'ego Wiseau odpowiada James Franco. Szturm na Hollywood opowiedziany z humorem i polotem.

"15:17 do Paryża"
 - Film w reżyserii Clinta Eastwooda oparty na wydarzeniach z sierpnia 2015, kiedy to 3 amerykańskich turystów udaremniło zamach w pociągu do Paryża. Budująca opowieść o sile przyjaźni i odwadze w
której przybliżone nam zostają losy bohaterów od dzieciństwa aż do mrożących krew w żyłach wydarzeniach w pociagu.


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP