Polecamy
Marlena Gęborska 65,00 PLN

Przedmiotem niniejszej publikacji są działania bibliotek aktywnie promujących książkę dziecięcą, z... więcej >

Ewa Cielesz seria „Pochyłe niebo. Ćma” t.1

Data dodania: 30.11.2018

Ewa Cielesz seria „Pochyłe niebo. Ćma” t.1

Autorka bestsellerowej trylogii „Córka Cieni” („Siedem szmacianych dat”, „Obce matki”, „Cisza przed burzą”) oraz powieści „Niskie drzewa”, „Słońce umiera i tańczy”, „Szepty stepowe” powraca z nową serią powieściową.  

 

Konsekwencje... Gdyby całkowicie przesądzały o tym, jakie decyzje podejmujemy, ludzki świat prawdopodobnie nigdy nie byłby uporządkowany...” 

Ta myśl determinuje pierwszy tom nowej trzytomowej serii powieściowej Ewy Cielesz.

 

Osadzona w latach 70.opowieść przedstawia historię Anity, która traci szansę na zaplanowane i ustabilizowane życie, wraz z dokonaniem pierwszego kroku w dorosłość. Odtąd jej los chwieje się i ociera o krawędzie cudzych małych światków, wyborów i okoliczności. Bohaterka gubi się w uczuciach i ocenach, potyka o własne bardziej, lub mniej przemyślane koncepcje. Niepewność i lęk przed jutrem potęguje przytłaczająca atmosfera ówczesnej Polski.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie spotkań autorskich – www.axismundi.pl


Ewa Cielesz

Urodzona w Piasecznie, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych, a także krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej (Filia Wrocław), Wydział Reżyserii. Zafascynowana teatrem i poezją pisze scenariusze, opowiadania, wiersze dla dzieci i dorosłych. Jest instruktorem teatralnym, reżyserką. Aktualnie mieszka w Konstancinie pod Warszawą. 


cena detaliczna: 34,90 PLN
ISBN: 978-83-64980-72-5
premiera 24 października 2018
Wydawnictwo Axis Mundi


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP