Polecamy
25,00 PLN

Kolejny, szesnasty, tom serii „Bibliotekarze Polscy we Wspomnieniach Współczesnych”... więcej >

Styczniowe premiery na DVD i BLU-RAY od MPLC

Data dodania: 07.01.2019

Styczniowe premiery na DVD i BLU-RAY od MPLC

Przedstawiamy listę premierowych wydań filmów na DVD i BD objętych Parasolem Licencyjnym ® MPLC:

 

 

17 stycznia 2019

Czarne bractwo. BlacKkKlansman (2018) - Film kryminalny w reżyserii Spike'a Lee przedstawiający prawdziwe wydarzenia z początku lat 70. kiedy to pierwszy czarnoskóry detektyw w Colorado Springs podejmuje walkę z Ku Klux Klanem. Razem z kolegą tworzą grupę, której udało się przeniknąć do ich struktur, dzięki czemu udowodnili jej rasistowskie działania i uniemożliwili dokonanie zamachu, w którym mieli zginąć ludzie.

24 stycznia 2019

Johnny English: Nokaut. Johnny English strikes again (2018) Rowan Atkinson powraca jako ulubiony „agent z przypadku”: w filmie „Johnny English: Nokaut”. Kiedy w wyniku cyberataku tożsamość wszystkich brytyjskich tajnych agentów staje się jawna, jedyną nadzieją wywiadu brytyjskiego jest aktywacja emerytów. Do akcji wkracza Johnny English. Nowa misja Englisha okaże się najtrudniejsza w jego  karierze: musi z całym poświęceniem odnaleźć genialnego hakera. Tym razem, jako człowiek niewielu talentów i równie niewielu umiejętności, musi rzucić wyzwanie nowoczesnej technologii – aby jego najnowsza misja nie okazała się ostatnią w dziejach Tajnej Służby Jej Królewskiej Mości.

30 stycznia 2019

Mała Stopa. Smallfoot (2018) Warner - Animacja Mała Stopa to szalona opowieść dla całej rodziny o przyjaźni, odwadze i radości odkrywania. Zobacz legendę o yeti z zupełnie nowej perspektywy! Pewnego dnia młody yeti Migo znajduje stworzenie, które jego zdaniem nie istnieje — człowieka! Wieści o „małej stopie” o imieniu Percy sieją zamęt w spokojnej społeczności yeti…

Zakonnica. The Nun (2018) Warner - Najbardziej kasowy horror roku! Kolejny rozdział ze świata Obecności. Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają mroczny sekret zakonu.

31 stycznia 2019

Niezłomny: Droga do odkupienia. Unbroken: Path to redemption (2018) Dramat biograficzny oparty na powieści Laury Hillenbrand, przedstawiający losy Louisa Zamperiniego w reżyserii Angeliny Jolie. Po latach spędzonych w japońskim obozie jenieckim Louis (Samuel Hunt) powraca do domu. Wkrótce spotyka i poślubia Cynthię (Merritt Patterson), ale dręczony wojennymi traumami coraz bardziej pogrąża się w depresji. Kiedy w trakcie swej słynnej Chrześcijańskiej Krucjaty Billa Graham w 1949 roku odwiedza Los Angeles, Cynthia w żarliwej modlitwie prosi o pokój i przebaczenie dla Louisa.

 


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP