Polecamy
27,00 PLN

Opracowanie: „Jan Muszkowski: ludzie, epoka, książki. Tradycje i kontynuacje” obejmuje... więcej >

Biblioteki dla WOŚP

Data dodania: 13.01.2019

Biblioteki dla WOŚP

Jak co roku biblioteki z całej Polski zagrały razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy działając jako sztaby czy udostępniając miejsce i sprzęt na potrzeby akcji. Część aktywnie włączyła się w zbieranie datków na rzecz WOŚP wystawiając pomysłowe aukcje w serwisie Allegro Charytatywni.

Biblioteka Gdynia wystawiła na aukcję - jeden dzień spędzony w wybranej gdyńskiej placówce bibliotecznej. Zwycięzca licytacji przez jeden dzień będzie mógł towarzyszyć zespołowi jednej z gdyńskich bibliotek. (zakończenie: 13 sty, 23:55:00)


Podobną aukcję wystawiła Gminna Biblioteka Publiczna w Czosnowie. Zwycięzca licytacji nie tylko będzie mógł przekonać się na czym polega praca bibliotekarza spędzając jeden wybrany dzień z zespołem biblioteki, ale także otrzyma tort upieczony przez Annę Maliszewską - kierownika biblioteki (po wcześniejszym ustaleniu terminu i rodzaju tortu).

Link do aukcji:
https://aukcje.wosp.org.pl/wylicytuj-dzien-pracy-bibliotekarza-torcik-i8724343 (zakończenie: 22 sty, 19:50:54)

 

 


Spędzenie jednego dnia z zespołem biblioteki umożliwi także Gminna Biblioteka Publiczna w Cekowie-Kolonii. Zwycięzca jej aukcji zostanie bibliotekarzem na jeden dzień i przekona się jak wygląda praca wśród książek.

 

Link do aukcji:
https://aukcje.wosp.org.pl/zostan-bibliotekarzem-na-jeden-dzien-i8692642 (zakończenie: 14 sty, 11:19:23)

 


Biblioteka Publiczna w Piasecznie zaproponowała swoim czytelnikom 4 biblioteczne licytacje.  

Zwycięzcy poszczególnych licytacji będą mogli:

 (zakończenie: 14 sty, 16:13:35)


Na aukcję trafiła także Łódzka Karta Biblioteczna z numerem 100 000 Biblioteki Miejskiej w Łodzi (zakończenie: 23 sty, 14:00:00)


Prawdziwa gratka czeka z kolei na zwycięzcę licytacji Zwiedzanie zbiorów specjalnych BUW. Wygrana umożliwi obejrzenie zbiorów na co dzień niedostępnych dla czytelników i gości Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. (zakończenie: 22 sty, 15:47:19)

  

 

 

Oprac. J.Filimonow/SBP.pl

Foto: mat. bibliotek

 


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP