Polecamy
42,00 PLN

Książka dostępna w serwisie IBUK Niezwykle dynamiczny rozwój komputerowych technologii... więcej >

Marcowe premiery na DVD i BLU-RAY od MPLC

Data dodania: 06.03.2019

Marcowe premiery na DVD i BLU-RAY od MPLC

Przedstawiamy listę premierowych wydań filmów na DVD i BD objętych Parasolem Licencyjnym ® MPLC.

Na szczególną uwagę zasługują filmy niedawno nagrodzone Oscarem czyli Bohemian Rhapsody i Pierwszy Człowiek.

Źle się dzieje w El Royale. Bad times at El Royale (2018) - Thriller z silną obsadą w którym siedmioro obcych sobie ludzi, skrywających mroczną tajemnicę, spotyka się w El Royale. Miejscu nie cieszącym się dobrą sławą, na wpół zrujnowanym hotelu nad jeziorem Tahoe, na granicy stanów Nevada i Kalifornia. W ciągu jednej brzemiennej w skutki nocy każdy z nich stanie w obliczu szansy na odkupienie zanim nie rozpęta się prawdziwe piekło. Halloween (2018) - Horror z Jamie Lee Curtis w roli głównej. Laurie Strode, staje do ostatecznej konfrontacji z Michaelem Myersem – zamaskowanym osobnikiem, prześladującym ją od kiedy udało się jej cudem uniknąć śmierci w Halloween już cztery dekady temu.

6 marca

Pierwszy człowiek. First Man (2018) - dramat, biograficzny. Historia o pierwszym załogowym locie na Księżyc, jego dowódcy Neilu Armstrongu (Ryan Gosling) o dekadzie, która poprzedziła historyczną misję Apollo 11. Jest to szczera do bólu, wręcz intymna opowieść z punktu widzenia Armstronga,oparta na książce Jamesa R. Hansena. Film ukazuje sukcesy i porażki poniesione przez Armstronga, jego rodzinę, współpracowników i całe społeczeństwo podczas dążenia do osiągnięcia niemożliwego. Zdobywca Oscara.

13 marca 2019

Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda. Fantastic Beast: The Crimes of Grindelwald (2018)- film fantasy, przygodowy. Nowy film twórcy sagi „Harry Potter”! Po ucieczce potężnego czarodzieja Gellerta Grindelwalda(Johnny Depp) z więzienia magizoolog Newt Scamader ponownie zostaje wezwany przez profesora Dumbledore'a. W obliczu nieprzewidzianych zagrożeń Newt musi znaleźć sposób, aby powstrzymać Grindelwalda, którego plan panowania czarodziejów czystej krwi nad niemagicznymi istotami grozi podziałem całego świata czarodziejów.

18 marca 2019

Bohemian Rhapsody (2018) to porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i o jego charyzmatycznym wokaliście Freddiem Mercurym (Rami Malek), który przełamując stereotypy i konwenanse, zdobył uwielbienie niezliczonej rzeszy fanów. Film ukazuje spektakularną karierę zespołu, który dzięki swemu oryginalnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy i popularności; przetrwał kryzys i solową karierę Freddiego, by wreszcie ponowne się połączyć i triumfalnie powrócić podczas jednego z największych koncertów w historii rocka. Zdobywca 4 Oscarów.

27 marca 2019

Creed II (2018) - opowieść o Adonisie Creedzie i Rockym Balboa doczekała się dalszego ciągu. Adonis Creed (Michael B. Jordan) stara się pogodzić sprawy osobiste z treningami do najważniejszego bokserskiego starcia w karierze. Będzie musiał stanąć na ringu do walki z przeciwnikiem związanym z tragedią, która dotknęła niegdyś jego rodzinę. Adonis wciąż ma jednak w swym narożniku Rocky’ego Balboę (Sylvester Stallone), który wspiera go we wszystkich trudnych chwilach. Razem stawią czoło demonom przeszłości, poddadzą w wątpliwość wyznawane wartości i staną w obronie wspólnego dziedzictwa.


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP