Polecamy
32,00 PLN

  Żyjemy w bardzo „ciekawych czasach”, w dobie dynamicznej transformacji komunikacji... więcej >

ZWYRTAŁA 2019 – konkurs na najlepszy pomysł promujący czytelnictwo

Data dodania: 03.04.2019

ZWYRTAŁA 2019 – konkurs na najlepszy pomysł promujący czytelnictwo

W ramach Międzynarodowego festiwalu Literatury Dziecięcej Rabka Festival, który w tym roku będzie przebiegał pod hasłem „Od gór do morza czyli przyroda wokół nas”  i w którym swój udział potwierdzili między innymi: Frida Nilsson, Andrzej Kruszewicz, Wojciech Mikołuszko, Manfred Schlutter, Vive Noor, Piotr Socha, Nikola Kucharska, Elzbieta Wasiuczyńska, Wojciech Widłak a gośćmi spotkania dla dorosłych będą m. innymi prof. Grzegorz Leszczyński i Carola Gaede z Internationalejugendbibliotek z Monachium, został ogłoszony konkurs na najlepszy pomysł promujący czytelnictwo.

Celem konkursu jest nagrodzenie osób, które realizują świetne działania wokół książki, a także chęć zebrania najlepszych pomysłów, by nie ulegały zapomnieniu. Konkurs adresowany jest do wszystkich osób i instytucji, dla których ważne jest słowo pisane, bez podziału na środowiska. Przedmiotem oceny jury jest POMYSŁ i oczywiście jego realizacja.


Zwyrtała tak pięknie grał, że potrafił porwać aniołów do tańca i roztańczyć całe niebo!

Szukamy „czytelniczego” Zwyrtały, którego pomysł porwał do lektury i rozczytał szkołę, dzielnicę, wieś, miasto…

Ogłaszamy konkurs, którego Laureatem może być każdy, niezależnie od wieku i miejsca działania, kogo pomysł zachwyci jury w składzie: prof. Anna Janus-Sitarz, prof. Grzegorz Leszczyński, pan Konstanty Przybora.

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić i przysłać do 10 maja 2019 r., na adres Biblioteki w Rabce-Zdroju krótki formularz, który znajduje się na stronie http://www.rabkafestival.pl/aktualnosci/konkursy/

Główna nagroda to: tytuł zwycięzcy konkursu „Zwyrtała 2019” i dyplom, wykonany na podstawie linorytu autorstwa Jerzego Koleckiego. Ponadto laureat otrzyma: możliwość publikacji zwycięskiego pomysłu oraz jego prezentacji podczas warsztatów dla dorosłych w ramach Rabka Festival 2019, a także ufundowany przez Uzdrowisko Rabka S.A. trzydniowy pobyt, z osobą towarzyszącą, w Medical SPA „Rabczański Zdrój” z wyżywieniem i pakietem zabiegów SPA. Jury przyzna również wyróżnienia.

Szczegółowe informacje, w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy na stronie >> Rabka Festiwal


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP