Polecamy
48,00 PLN

    Profesor Jadwiga Kołodziejska (1928-2016) należy do najbardziej znanych... więcej >

IV Warsztat Pracy Infobrokera, 28-29 maja 2019 r., Kraków - patronat sbp.pl

Data dodania: 10.05.2019

IV Warsztat Pracy Infobrokera, 28-29 maja 2019 r., Kraków - patronat sbp.pl

Ogólnopolska konferencja dla praktyków i pasjonatów pracy z informacją i danymi odbędzie się już po raz czwarty w Krakowie. Co nas czeka w tym roku?

Po raz pierwszy, Warsztat Pracy Infobrokera będzie trwał dwa dni. W pierwszym dniu, podobnie jak w poprzednich latach, odbędzie się konferencja. W drugim dniu, po raz pierwszy odbędą się praktyczne warsztaty prowadzone przez ekspertów, zawodowo zajmujących się pracą z różnego rodzaju informacją i danymi.

Warsztat Pracy Infobrokera to jedyna, ogólnopolska konferencja dedykowana pasjonatom i osobom zawodowo zajmującym się pracą z informacją i danymi, bez względu na sektor gospodarki – od biznesu i nauki przez NGO, aż po sektor publiczny. Konferencja organizowana jest przez dwie współpracujące ze sobą organizacje: Stowarzyszenie Profesjonalistów Informacji oraz Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Co roku w konferencji biorą udział m. in. infobrokerzy, researcherzy, analitycy, wywiadowcy gospodarczy, detektywi, naukowcy, specjaliści informacji, ale także freelancerzy, copywriterzy, prawnicy, przedsiębiorcy.

Warsztat Pracy Infobrokera

Niezmiennie, konferencja podzielona jest na trzy bloki tematyczne: źródła informacji, techniki pracy oraz narzędzia i aplikacje. Wśród prelegentów tegorocznej edycji usłyszymy osoby reprezentujące m.in. takie firmy i organizacje, jak: Uniwersytet Jagielloński, Centrum Analiz Propagandy i Dezinformacji, Bibliotekę Politechniki Poznańskiej, Transparent Data, PPJ - Polską Pracownię Językoznawczą, Ministerstwo Cyfryzacji, czy Centrum Operacji Lądowych – Dowództwa Komponentu Lądowego im. gen. broni Władysława Andersa.

Informacje organizacyjne

Dwudniowa konferencja odbędzie się na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, przy ul. St. Łojasiewicza 4 w Krakowie. Udział w pierwszym dniu konferencji jest bezpłatny. Rejestracja już została uruchomiona. Na stronie Stowarzyszenia znajdziecie link do rejestracji oraz pełen harmonogram konferencji.

Udział w drugim dniu Warsztatu Pracy Infobrokera będzie płatny i bezpłatny, w zależności od tego, w jakich warsztatach weźmiesz udział. Warsztaty dotyczą m.in. narzędzi do pozyskiwania i/lub weryfikacji informacji i danych, specyfiki badań online czy monitorowania mediów. Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji i godzin, w których odbędą się warsztaty znajdziesz na stronie Stowarzyszenia www.spi.org.pl.

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Miasta Krakowa.

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym portalu sbp.pl


Strona wydarzenia:  http://www.spi.org.pl/wpi4 
Link do rejestracji na I dzień konferencji: https://warsztatpracyinfobrokera4.evenea.pl
Link do rejestracji na warsztaty II dnia konferencji:  https://evenea.pl/organizator?id=281720
 

Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP