Polecamy
Tomasz Kędziora 17,50 PLN 35,00 PLN

Przedmiotem publikacji jest próba zebrania wiadomości o początkach tworzenia spisów piśmiennictwa,... więcej >

Hot Potatoes - Tworzenie interaktywnych narzędzi dydaktycznych

Data dodania: 28.04.2011

Hot Potatoes (Gorące kartofle)
Tworzenie interaktywnych narzędzi dydaktycznych

Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie e-learningowym "HotPotatoes: Tworzenie interaktywnych narzędzi dydaktycznych", który rozpoczyna się 5 maja 2011r. na stronie Bibliotecznego Centrum Zdalnej Edukacji.

Proponujemy Państwu udział w kursie w pełni realizowanym przez Internet. Wielką zaletą tej formy jest to, że to Państwo będą decydować o czasie i miejscu nauki. HotPotatoes to proste w użyciu i darmowe oprogramowanie, umożliwiające tworzenie interaktywnych materiałów dydaktycznych, obsługiwanych przez wszystkie standardowe przeglądarki internetowe. Jest to pakiet sześciu aplikacji, pozwalających szybko i łatwo tworzyć ćwiczenia online typu: testy wyboru, krzyżówki, ćwiczenia z lukami, rozsypanki, itp.

Zapisy na kurs prowadzone są bezpośrednio na stronie Bibliotecznego Centrum Zdalnej Edukacji do 5 maja 2011r. Liczba miejsc ograniczona. Aby zapisać się na kurs należy założyć konto na platformie e-learningowej - moodle.wmbp.edu.pl – a następnie zapisać się na kurs (po zalogowaniu się na platformie wybieramy z listy kursów „HotPotatoes dla początkujących” i po pojawieniu się komunikatu potwierdzamy naszą wolę zapisania się na ww. kurs).

Aby wziąć udział w zajęciach, konieczne jest posiadanie:

  • elementarnych umiejętności korzystania z komputera, Internetu i poczty elektronicznej,
  • komputera z dostępem do: Internetu, Adobe Reader, MS Office,
  • konta poczty elektronicznej.

Szczegółowy opis kursu znajdziecie Państwo na stronie internetowej Biblioteki www.wmbp.edu.pl w dziale Aktualności. Bliższych informacji udziela Jadwiga Pawluk – Wydział Promocji i Współpracy z Bibliotekami, 55 237 62 73, e-mail: jadwiga.pawluk@wmbp.edu.pl


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP