Polecamy
35,00 PLN

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE... więcej >

Konkurs "Czytelmistrz 2020"

Data dodania: 13.08.2019

Konkurs

Z przyjemnością informujemy, że Portal SBP objął patronatem medialnym konkurs czytelniczy „Czytelmistrz 2020” kierowany do dorosłych mieszkańców całej Polski, którzy kochają książki. 

Konkurs jest autorskim pomysłem burmistrza Wieruszowa oraz dyrektora Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej. Jego celem jest promowanie i popularyzowanie czytelnictwa w ciekawy i niekonwencjonalny sposób, zdrowa rywalizacja i dobra zabawa.

W pierwszej edycji hasło przewodnie konkursu brzmi „Wolność od deski do deski”. Temat przewodni wybrany został, by uczcić 30. rocznicę pierwszych, wolnych demokratycznych wyborów w Polsce, obalenie komunizmu w Polsce i wielu innych przemian, do których doszło w konsekwencji działań Polaków w 1989 roku.

Tematyka konkursu nawiązuje do ogólnie pojętej wolności. Słowo wolność ma ogromną moc i szerokie znaczenie – zupełnie jak proponowana lista książek konkursowych, z którą zapoznać się można >>TU

Bogaty wachlarz tematyki, bohaterów i wydarzeń mają za zadanie nieść przekaz i symbolikę wolności. Poprzez taki dobór literatury konkursowej organizatorzy pragną pokazać, jak wiele twarzy, punktów widzenia i znaczenia ma wolność.

Organizatorzy zapraszają do wspólnego celebrowania wolności poprzez udział w konkursie. Wystarczy zapoznać się z regulaminem konkursowym, przeczytać książki z proponowanej listy i wysłać swoje zgłoszenie.

Do zobaczenia w maju 2020 w Wieruszowie! 

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE WWW >>TU

NA FB >>TU

>>REGULAMIN


MS/sbp.pl

Źródło: PTK/MGBP Wieruszów


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP