Polecamy
Renata Ciesielska-Kruczek 32,00 PLN 38,00 PLN

Autorka publikacji zachęca wszystkich czytelników, naukowców, bibliotekarzy, zapalonych... więcej >

Tydzień Bibliotek 2011 w Chorzowie

Data dodania: 29.04.2011

Program imprez towarzyszących obchodom TYGODNIA BIBLIOTEK 2011, organizowanych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chorzowie

 

11 kwietnia – 6 maja
Plebiscyt na największego podróżnika, najwspanialszą podróż, najciekawszą przygodę, prawdziwą lub fikcyjną, opisaną w książkach. Na każdej filii udostępnione zostały karty do głosowania oraz urny. Każdy zainteresowany czytelnik wypełnia kartę poprzez zaznaczenie jednego bohatera, który według czytelnika zasługuje na miano największego podróżnika, bądź który przeżył najwspanialszą przygodę.

9 – 13 maja, godz. 12.00
„Z książką i biblioteką przez wieki” - projekcja multimedialna, zajęcia edukacyjne dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych

12 maja, godz. 16.30
Spotkanie autorskie z Hanną Kowalewską autorką popularnego cyklu powieściowego o Zawrociu: „Tego lata w Zawrociu”, „Góra śpiących węży”, „Maska Arlekina”, „Inna wersja życia” (filia 2, ul. Ryszki 11/13, Chorzów)

12 maja, godz.17.30
spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki na temat najciekawszych książek podróżniczych (filia 19, ul. Kilińskiego 2, Chorzów)

13/14 maja, od godz.20.15 do 6 rano
impreza nocna dla dzieci w wieku 8 - 12 lat, zatytułowana „Nocna wyprawa z Indianą Jonesem” (szczegóły http://l-przestrzen.blogspot.com)

I edycję Konkursu fotograficznego pt. „Boczne drogi Chorzowa”
Konkurs przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych. Zadanie polega na wykonaniu do 3 zdjęć obrazujących Chorzów. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone i zaprezentowane na wystawach, organizowanych od czerwca do sierpnia w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej.
Termin nadsyłania prac mija 20.05.2011r.


Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP
Partner wspierający SBPPartner wspierający SBP